PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607000}

Atak dinozaurów

Triassic Attack
3,0 1 569
ocen
3,0 10 1 1569
Atak dinozaurów
powrót do forum filmu Atak dinozaurów

Hahahaha, dobre :D

ocenił(a) film na 2

Film jest tak głupi, ja się z niego śmiałam :D
1. Sam komputer
2.Zamienie tryranozaura z pterodaktylem.
3. Kogo by niezabili pokazywane były same ręce
W ogólle to głupie ! Co to ?! Hahahaha :D

misia1147

W takim razie muszę to obejrzeć xD

ocenił(a) film na 2
Fifarafa99

Komedia roku xdd

ocenił(a) film na 2
misia1147

A więc z tego co napisałaś wnioskuję, że ten film to hit haha. Nie leciał on czasem kiedyś na TV Puls, bo tam lubią puszczać takie arcydzieła he:)

ocenił(a) film na 2
sss_111

Może, nie wiem. >.<. To też należy do ich Fanklubu Tv Pulsu :D

ocenił(a) film na 2
misia1147

ps. informacje takie tam ;D Tyrannozaur nie ma takich długich przednich kończyn i nie chodzi na palcach, pterodaktyl jest w filmie pokazany jako szkielet więc nie może latać, velociraptory tak nie wyglądają i nie mają ponad 3 metry ;)

misia1147

W tym uniwersum dochodzi do bezbożnych związków małej rybki z wielkim wężem dusicielem, z którego otrzymują potomstwo (Piraniokonda), a Ty mówisz że szkielet nie może latać? :D
Z Tyranozaurem się zgodzę, Pterodaktyl chodził balansując jak modelka bez podpierania się skrzydłami, co było śmieszne, a to raptorowe coś określono wiele nie mówiącą nazwą "Raptor" czyli po amerykańsku: "Coś mniejszego od tyranozaura, co skacze i może wejść do budynku" - spełniało kryteria :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Tak, tak :D Dla mnie ,,raptor" to za wysokie gówno które nic nie robi w filmie :) To tylko film tutaj szkielety mogą się łączyć w wielkie bezsennsowne ,,nico" z małymi skrzydełkami. Najbardziej mnie to zastanawia jak pterodaktyl latał ;) ? Ale dzisiaj na TV4 22:20 ,,Rekin z bagien" :) Oglądasz ?

misia1147

Nie, już to widziałem a dziś jestem poza domem. Ale polecam. Finał miażdży :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Też to kiedyś oglądałam :D ale na taki smutny dzień musiałam coś śmiesznego oglądnąć :)

misia1147

Ty nazywasz to głupotą a ja codziennością xd

ocenił(a) film na 3
misia1147

To jest film z cyklu "najgłupsze filmy świata". I jako taki powinien być w obowiązkowym menu każdego kinomaniaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones