PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607000}

Atak dinozaurów

Triassic Attack
3,0 1 569
ocen
3,0 10 1 1569
Atak dinozaurów
powrót do forum filmu Atak dinozaurów

Jak szkielet dinozaura może latać skoro nie posiada żadnych piór a ni chociażby skóry? Z
tego co wiem dzięki samym kościom nikt nie utrzymałby się w powietrzu...
A w dodatku sam scenariusz jest beznadziejny, efekty specjalne poniżej poziomu (już Park
Jurajski z 1993 ma lepsze) a gra aktorska tez nie zachwyca.
I kto o zdrowych zmysłach zaliczyłby to do horroru?

ocenił(a) film na 2
yvonneD

Po prostu to głupi film! Takich spekulacji znalazło by się dziesiątki w tym durnym filmie!!

kalewra

Na pewno by się znalazło, ale ja napisałam o tych, które najbardziej rzuciły mi się w oczy xP

ocenił(a) film na 4
yvonneD

W parku Jurajskim efekty to mi się nawet dzisiaj bardzo podobjaą, bo były jak na tamte lata bardzo dobre i trzymają poziom przebijając zdecydowaną większość współczysnych filmów. To samo moge o terminatorach, szczególnie dwójce powiedzieć - ogólnie film tandenty i słaby trzeba przyznać - jednakże lubie tematyke i się aż tak bardzo nie wynudziłem na nim - słabiutkie 4/10.

ocenił(a) film na 4
yvonneD

He , he. Szkielet dinozaura jest ożywiony za pomocą Wielkiego Ducha indian ,dlatego może robić wszystko. A efekty specjalne są na poziomie tanich filmów telewizyjnych , bo takim filmem jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones