PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570631}

Atak na dzielnicę

Attack the Block
5,6 7 604
oceny
5,6 10 1 7604
6,7 6
ocen krytyków
Atak na dzielnicę
powrót do forum filmu Atak na dzielnicę

Masakra,beznadziejne efekty,humor,realizacja,film może się tylko spodobać chyba
małolatom w kapturach,na podobnym poziomie, co bohaterowie filmu.2/10

ocenił(a) film na 8
SadNoveber

SadNovember, A tam od razu jedynie małolatą w kapturach się spodobać może... jeżeli ktoś szuka dobrego filmu do obejrzenia z przyjaciółmi lub żeby umilić sobie wieczór to nawet 40latkowi przypadnie to do gustu. Wszystko to zależy od wymagań widza.

Efekty specjalne były spoko, Angole zawsze mieli i mają specyficzne poczucie humoru więc ocenianie filmu pod tym kątem wydaje mi się już czepianiem. Scenariusz może i pozostawia wiele do życzenia, ale i tak filmowi należy się wysoka nota za klimat i świetny soundtrack (Basement Jaxx jak zwykle wymiata). Spoglądając na tytuły jakie w ostatnim czasie ujrzały światło dzienne to Atak na dzielnice dzięki swej odmienności(!) jest jednym z najciekawszych propozycji.

7Wilku

Szanuję twoja ocenę,jeden lubi dżem ze śliwkami,inny krakowską suchą,za muzykę się zgodzę,ale to jedyny w mojej subiektywnej ocenie plus.

ocenił(a) film na 7
7Wilku

Zgadzam się. Klimacik ma, akcję też i humor w poszczególnych momentach.

oskar_wedzel

efekty trochę słabe, ale film ogólnie bardzo mi się podobał. Nie było nudy i tyle mi wystarczy :)

ocenił(a) film na 7
Reynald

popieram

ocenił(a) film na 7
7Wilku

Przy okazji, ten film to drugi dowód po Distric 9, że obcy potrafią wylądować poza USA :) Na plus: pomysł, klimat i muzyka. Nie powala ale naprawdę dobrze się ogląda. BTW. Ma ktoś bibułki ? :)

ocenił(a) film na 3
Kolbe

film porazajacy uklad nerowowy. puszczac tylko pod wyraznym ostrzezeniem ze puszczamy BETON dla polewki z przyslugujaca kazdemu opcja veta do wylaczenia filmu. czesc ludzi sie usmiechnie, czesc zasnie, a czesc zwymiotuje na tym filme. nuda i angielski humor w najgorszym wykonaniu

ocenił(a) film na 2
correadorek

o, ładnie podsumowane :)

ocenił(a) film na 5
Kolbe

jak amerykanie kręcą filmy to kosmity ląduje w ameryce, jak angole kręcą filmy to lądują w anglii, więc to żaden 'dowód'... dystrykt był pod tym względem oryginalny

Melcio

Mi,osobiście bardziej od 'Dystryktu' podobała się 'Strefa X' podobno,ma powstać kontynuacja?

ocenił(a) film na 5
SadNoveber

jeszcze nie oglądałem, ale niby pod koniec roku ma być sequel tyle że z innym reżyserem

ocenił(a) film na 6
Kolbe

No z tymi bibułkami top było niezłe. Angielski humor lubię, bo mam podobny po 3 latach mieszkania tam :P A film klimatem i realnością podobny do Shawn of the Dead :) Tylko Pegga brak :(

ocenił(a) film na 7
galadriela

Moje pierwsze skojarzenie Critters i co prawda nie byłem w Anglii ale lubie angielskie kino z tego względu, że mają do siebie dystans.

ocenił(a) film na 7
SadNoveber

W takim razie coś dla mnie dzięki za opinie musze obejrzec;D

SadNoveber

Nie lubie kapturowcow. Przez caly film kibicowalem obcym ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones