PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118735}

Atak na posterunek

Assault on Precinct 13
6,5 17 514
ocen
6,5 10 1 17514
5,5 4
oceny krytyków
Atak na posterunek
powrót do forum filmu Atak na posterunek

rzadkiej urody

ocenił(a) film na 3

dawno juz takiej bzdury nie widzialem.panie Hawke-czytamy scenariusze porzed
podspisaniem umowy!

MAKARON

Bzdury ? 90% filmów akcji opiera się na scenariuszach które w realnym świecie się raczej nie zdarzają. A już na pewno nie w sposób przedstawiany we filmach.

ocenił(a) film na 9
Demolka25

makaron się gotuje, makaron nie mówi :)

ocenił(a) film na 5
Demolka25

Siemka MAKARY, czy ty w ogóle zaglądasz do zakładki "zaproszenia otrzymane"? Bo wysłałem ci już dawno zapro ale do tej pory nie przyjąłeś :)) Co do filmu to dobra obsada ale niestety nie dorasta do pięt oryginałowi Carpentera. Po cholerę oni kręcą te remaki to ja nie wiem. 5/10

ocenił(a) film na 6
MAKARON

Fakt, film nie powala na kolana jako remake, ale i tak jest jednym z bardziej udanych jeżeli chodzi o ''odświeżanie'' po latach. Szczerze powiedziawszy to jak pomysły się kończą, sięga się po stare dobre, wysłużone filmy, a skutek jest jak wiadomo różny. Tylko dzisiaj w kinie mamy ''Pamięć absolutną'' i Dredda3D'', gdzie ten drugi nawet w oryginale nie jest niczym szczególnym. Natomiast jedyne czego się mogę czepić jeżeli chodzi o Twój temat to tego, że bzdura o której piszesz nie zastała kompletnie uargumentowana. Tak tylko szybko z ciekawości zajrzałem na Twoje konto i co dostrzegłem ... ''Świętych z Bostonu''. Fakt, film ten jest niesamowity, ale z tego co pamiętam także zalatywał przesadą i bzdurnością.
pozdrawiam
moje priv spostrzeżenia do remake ''Ataku na posterunek''
http://www.filmweb.pl/film/Atak+na+posterunek-2005-118735/discussion/%27%27Chc%C 4%99+%C5%BCy%C4%87%27%27+to+nie+to+samo+co+%27%27nie+chc%C4%99+umrze%C4%87%27%27 ,1861007

ocenił(a) film na 3
MAKARON

100% prawda, ilość bzdur i absurdów jest tutaj porażająca ale tępa gimbaza myśli że to naprawdę by tak wyglądało:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones