PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755384}
6,5 68 546
ocen
6,5 10 1 68546
5,8 27
ocen krytyków
Atomic Blonde
powrót do forum filmu Atomic Blonde

Gra tu jedna z moich ulubionych aktorek i mógłbym być stronniczy , ale p oraz kolejny potwierdza , że wybiera dobre scenariusze , gra w niezłych filmach ma nosa do dobrych ról.
film oceniam na 6 , i tylko z powodu ostatniej sceny , która mi się nie spodobała , no ale cóż to amerykański film.

ocenił(a) film na 1
artus1

mi się w tym filmie nic nie podobało. Dobrali rewelacyjnych aktorów do każdej z ról ale ani razu nie poczułem podniecenia jak przy innych tego rodzaju filmach. Nawet dwie super piękne aktorki w scenie łóżkowej nie zrobiły na mnie wrażenia bo czułem jakąś sztuczność. Dla mnie do bólu sztampowy

jacekizdebski

też nie oceniłem go wysoko , klimat bardziej przypominał SF czy jakieś zombie niż szpiegowską intrygę z czasów zimnej wojny
bardziej jak by SIN CITY niż np BOND , ale mi to nie przeszkadzało. A sceny łóżkowe 2 pięknych kobiet zawsze są fajne ;-)

ocenił(a) film na 1
artus1

scena obu pań jest na pewno w kanonie marzeń większości mężczyzn oglądających tą scenę :) Natomiast według mnie była ta scena bardzo sztuczna i nie czułem napięcia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones