PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863347}
6,7 825
ocen
6,7 10 1 825
Audrey
powrót do forum filmu Audrey

Nie dowiedziałam się niczego nowego czego nie powiedziałyby mi biografie Audrey, ale cudownie było obejrzeć footage z jej udziałem. Plus usłyszeć jej głos, jej przemyślenia. Co za kochana osoba.

Dla zainteresowanych, była Bykiem z księżycem w Rybach i Rybami wschodzącymi (jej wielkie krowie oczy to potwierdzają). Robert, jej ostatni partner to Waga z księżycem w Rybach i Rybami wschodzącymi. Moje serce się raduje że się odnaleźli :)

MelanieJoyce

Zawodowy bełkot o horoskopie. Nie chodź na eleganckie przyjęcia, albo przynajmniej nie otwieraj buzi

ocenił(a) film na 6
browne_2

I po co tak niemiło? Można nie wierzyć, ale potraktować jako ciekawostkę chyba już tak.

ocenił(a) film na 7
MelanieJoyce

Określeniem "wschodzące" nazywasz ascendent?

ocenił(a) film na 7
MelanieJoyce

Podoba mi się w tym dokumencie to, że pokazano jej bardzo ludzką i prawdziwą. Bo chociaż była pięknym człowiekiem poszukując miłości, której nie otrzymała od zimnej i surowej matki oraz ojca, który był tak samo nieczuły porzucając ją (patrząc oczami dziecka, którym dla swych rodziców była) - to jednak pokazano  ten jej ogromny głód miłości, niepewność, lęki i kompleksy, że "nikt jej naprawdę nie pokocha/że nie zasługuje na miłość" -  nie tworząc z niej nieosiągalne i sztucznej ikony. Bo deficyt miłości matki/ojca jest tak głęboką rana ludzkiej egzystencji, którą nosi niemal każdy z nas... Tylko niewielu potrafi ten ból i tę czarną dziurę tak pięknie "łatać"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones