PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32256}

Austin Powers i Złoty Członek

Austin Powers in Goldmember
5,4 21 657
ocen
5,4 10 1 21657
5,3 3
oceny krytyków
Austin Powers i Złoty Członek
powrót do forum filmu Austin Powers i Złoty Członek

Jak ten film może mieć tak niską notę.
Czy naprawdę ludzie byliby tacy denni, żeby zakładać ileś tam kont i specjalnie zaniżają oceny ??
Czy może, co bardziej się obawiam, osoby, które oceniały nisko film i im się nie podobał, to zwyczajne ofiary losu, co nie mają poczucia humoru...
ehh świat spada na dno, coraz więcej gburów i zadufanych w sobie bufonów, których jedyne co może rozśmieszyć to niepowodzenie innych, przeklinanie i żarty gimnazjalne, w stylu podłóż komuś nogę, on wypier...i, złamie sobie nogę i będzie kupa śmiechu.

Żenada. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
forzamilan1

to nie tak po prostu ludzie nie lubią takiego poczucia humoru

forzamilan1

można na to spojrzeć na twój sposób i gniewać się na innych, że nie myślą identycznie jak ty . albo można uznać że oceniający i tak byli bardzo szczodrzy wobec tego filmu pozwalając nocie poszybować powyżej 5.0. każdy kij ma dwa końce.

ja osobiście miałem wątpliwą przyjemność oglądać tego gniota wczoraj i nie widziałem w nim niczego, co byłoby dużo wyższych lotów niż wspomniane przez ciebie 'żarty w stylu gimnazjalnym'. nie mam jednak pretensji do reszty świata, że takie filmy ich bawią.

w kwestii gustu sprawdza się stare powiedzonko: racja jest jak dupa - każdy ją ma.

ocenił(a) film na 8
cedwa

No dobra. Trochę przesadziłem. Przyznaję się i proszę o przebaczenie. Jednak nie mogę w to uwierzyć. 7500 głosów i z pośród tych 7500 osób tylko niewielkiej części się podobał ? To tak jakby naga broń miała ocenę 5 czy dajmy na to ace ventura,,,

ocenił(a) film na 3
forzamilan1

Przebaczam.
Naga Broń to arcydzieło przy tym filmie.

ocenił(a) film na 7
cedwa

"każdy ma swoją" ;]

użytkownik usunięty
cedwa

"racja jest jak dupa - każdy ją ma." :D

ocenił(a) film na 3
forzamilan1

sory, ale mi się nie podobał, a naprawdę lubię komedie i prawie każdą, nawet czasem debilną obejrze, ale tego w całej rozciągłości nie trawie. A że ma taką ocenę, to oznacza że w Polsce nie wielu ludzi ma taki gust jak ty i wątpie, żeby trolle maczały w tym łapy, bo po prostu dla 90% ludzi w Polsce jest lipa i tyle.

luk11c4

nie porównywała bym Ace Ventury czy Nagiej Broni do Austin Powersa jednak. Chociaż teoretycznie wszystko to durne komedie jednak wrzucanie ich do jednego wora to przesada ;-)

ocenił(a) film na 9
forzamilan1

To humor specyficzny, satyryczny, pastiżowy, jest to parodia pociągnięta bardzo szeroka na wiele dziedzin, nie tylko filmowa. Wbrew pozorom jest to humor bardzo inteligentny, więc nie nie przejmuj się ;), No forach i ogólnie w necie mało inteligencji siedzi ;). To tak jak z South Parkiem, przygłupów w ogóle nie śmieszy :D

Ali72

Naga Broń to jest parodia, podobnie jak inne komedie z Leslie Nielsenem. Hot Shots to jest parodia. Top Secret, Airplane, Scary movie są parodiami. Filmy Mela Brooksa są parodiami. Austin Powers jest natomiast marną parodią parodii parodii. I nie ma to nic wspólnego z inteligencją widza. To nie jest inteligentny humor. To w ogóle nie jest humor.

ocenił(a) film na 10
nbl_raziel

Istu hay, pindu ay...mita ho ihao.......subtitle: ZIP IT!

użytkownik usunięty
forzamilan1

Polacy nie rozumieją angielskiego lub amerykańskiego poczucia humoru i są smutasami to fakt :-)

ocenił(a) film na 3
forzamilan1

Wszyscy muszą miec takie same poczucie humoru jak ty. Żenada. Ale pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones