PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 788
ocen
7,2 10 1 36788
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Post w którym możecie podzielić się swoimi opiniami na temat trzeciej części :>

ocenił(a) film na 8
RendersM

Wymazujemy z pamięci istnienie tego gniota, jakim były Auta 2. Auta 3 są świetną, dojrzałą animacją, bardzo podobną do filmów o Rockym. Dostałem to czego się spodziewałem, ale w takim wykonaniu, że cały film cieszyłem się iż fabuła idzie w tą stronę, w którą chciałbym. No i w końcu Złomek nie jest kretynem, tylko postacią rozluźniającą atmosferę filmu - ani go za dużo, ani za mało :)

matis1717

Auta 2 są strasznie słabe, robione tak typowo pod dzieciaków. Fajnie, że Złomek nie jest tak ważną postacią jak w "2". Czekam na jutrzejszy seans ;>

ocenił(a) film na 9
matis1717

A ja uważam że druga część to prawdziwe arcydzieło i nie ma co jej wymazywać z pamięci. Właśnie szkoda że nie kontynuują tych klimatów szpiegowskich.

ocenił(a) film na 7
RendersM

Zdecydowanie lepszy od kaszaniastej dwójki. Jest niezły dowcip, jest morał, genialna animacja. Złomka było bardzo mało.

RendersM

Byłem z synem w kinie i nie żałuje. Trafne porownanie do rocky. Najlepsza część i oby na tym zakończyli.

virago202

tych miliardów nie odpuszczą, będzie 4rka tak jak Toy Story 4.

ocenił(a) film na 9
RendersM

Byliśmy dziś całą rodzinką( ja, mąż i 3,5 letni synek). Bajka bardzo fajna. Dojrzała, mądra z głębokim przesłaniem. Może ciut za dużo było gadania a nie akcji i dlatego dzieci na sali miejscami się nudziły, ale jak dla nas bajka jak najbardziej warta obejrzenia. Dla mnie nr 1 całej sagi

ocenił(a) film na 5
sumka_kasia

My oglądaliśmy w domu. Moje dzieci w połowie zrezygnowaly i zaczęły bawić się zabawkami... Jak dla nas najsłabszy cześć. Pomysł na kontynuację ok, ale wykonanie, scenariusz kuleja strasznie...

ocenił(a) film na 9
gabi1810

To fakt, że dzieci i mogły się momentami wynudzić czy nie zrozumieć niektórych przesłań, bo film zrobiony ewidentnie pod starszego widza. W sumie gdyby usunąć komediowe wstawki, które oczywiście musiały być, to można by z tego zrobić wręcz genialny dramat sportowy i wcześniejsze porównania do serii o Rocky'm są wręcz bardzo na miejscu (Hudson-Zygzak-Cruz i Mickey-Rocky-Adonis). Moim zdaniem jest to najlepsza ze wszystkich części Aut.

fabcio93

O tak. Genialnie porównania. Zapachniało Rockym w czasie seansu. Trzecia część na równi z jedynką. O dwójce staram się zapomnieć. To było coś strasznego... ;)

Bardzo spodobała mi się postać Cruz, którą z miejsca polubiłem, za to fajnie, że Złomka było mało. I w cale brak Pana Pyrkosza nie był aż tak widoczny jak myślałem. Pan Opania spisał się znakomicie.

ocenił(a) film na 9
RendersM

jak dla mnie genialny:) kręciłam nosem na myśl o 3ciej części a tu prosze, wybrnęli mistrzowsko. POLECAM

ocenił(a) film na 5
RendersM

Strasznie depresyjny. Nie tego spodziewałam się po bajce. Zdecydowanie przeznaczony bardziej dla starszego widza. Te wszystkie zmagania z przemijaniem i koniec końców jemu uleganie, to nie temat na bajkę. Mam doła przez resztę wieczoru...

ocenił(a) film na 8
feniks_14

Miałem to samo uczucie, jak dla mnie McQueen powinien wiecznie być w autach jako ten najlepszy, powinni w następnej części ogarnąć mu jakieś nowe części czy coś, jeśli w czwórce będzie on postacią bardziej pokroju Hudsona to nie pójdę na nią do kina. Też miałem doła do końca dnia po tym filmie ;/

ocenił(a) film na 6
feniks_14

Sporo zygzak powinien jednak pozostać niezwyciężony i trenować cruze na koniec. A nie jakieś śmieszne "ojej wygrałam". Kolejna część mogła by być o jakimś wyścigu ale bardziej zręcznościowym co by doświadczenie a nie silnik decydowały o wygranej. Jak zostawią Zygzaka jako przegranego to troche lipa.

ocenił(a) film na 6
RendersM

Czyżby wjechała poprawność polityczna, ala dyskryminacja kobiet, i przemalowanie głównego bohatera na kolor ciemny, co o tym myślicie? Animacja bardzo fajna, dojrzała

Gangsteppaz

Przemalowali go w barwy Hudsona, nie szukałbym w tym drugiego dna :>

ocenił(a) film na 9
RendersM

W miarę dobra, ale już widać, że trochę naciągana. No i nie ma Seana i Liliany. Powinni wspierać Zygzaka w trudnych chwilach, a ich nie ma. Za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Andrzejcoolziomek

Oni słabo znali Zygzaka, byli przecież znajomymi Złomka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones