PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39319}

Autostrada

Highway
6,5 7 005
ocen
6,5 10 1 7005
Autostrada
powrót do forum filmu Autostrada

Przyznam się,że obejrzałam go ze względu na Jareda, bo lubię filmy z jego udziałem są ciekawe i warte obejrzenia. Do tego dramat, kryminał gatunki, które lubię. Flim miał wątki śmieszne i poważne ....;) Jake Gyllenhaal- jego również lubię świetnie razem zagrali;) Polecam;)

Priscilla22

Przyznaje się że to dla Jareda i Jake'a obejrzalam.
Film jest ogólnie bardzo przyjemny, ciekawie i dość oryginalnie zrobiony ;)
Tylko na scenie, w której łamali Jaredowi stopy ( a tak przez cały film błagałam, żeby mu tego nie zrobili ) się popłakałam.
Wg Jareda bardzo często gdzieś okaleczają albo zabijają.. Ale i tak gra świetnie i jest najbardziej niedocenianym aktorem na całym świecie!!!

halfblood_princess

dokładnie uważam tak samo on jest najbardziej niedocenionym aktorem na świecie!

Priscilla22

Ale może to lepiej, bo nie odbija mu i nie ma skandali z jego udziałem jak np. z Gagą..

halfblood_princess

no dokładnie;) Ale chyba Jared w głębi serca marzyłby żeby być docenionym za swoją bardzo ciężką pracę. Albo woli być znanym muzykiem ze swoim zespołem;p

Priscilla22

Ale Jard jest przecież doceniany. Mniej, niż zasługuje, ale jest. Gdyby nie był to nie grałby w żadnym filmie, a tak możemy się nim cieszyć na dużym ekranie.
Myślę, e tu chodzi o coś innego niż sława. Przecież Marsi mają ogrom fanów na całym świecie. Dlatego uważam, ze nie chodzi tu rozgłos..

halfblood_princess

chodziło mi o nagrody te ważne np Oscar czy Złoty Glob nie dostaje nawet nominacji za swoje role co za sprawiedliwość..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones