PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711695}

Ave, Cezar!

Hail, Caesar!
5,8 38 317
ocen
5,8 10 1 38317
6,2 39
ocen krytyków
Ave, Cezar
powrót do forum filmu Ave, Cezar!

Jeśli to jest komedia to ja jestem Scarlett Johansson! W połowie filmu wyszłam z kina, byłam tak wymęczona tym filmem! Łącznie w kinie było 6 osób i wszystkie wyszły! Najgorzej wydane 20 zł w moim życiu. Nie polecam!

użytkownik usunięty
Senssuall

Ludzie nie znają się na kinie. Taki film jak ten dobrze to pokazuje. To są bracia Coen, to nie kino dla każdego.

ocenił(a) film na 5

A który film jest dla każdego? :)

użytkownik usunięty
hyrkan

Hahaha uraziłem cię i rozumiem że teraz będziesz po kolei przeglądał wszystkie moje wpisy.

ocenił(a) film na 5

Sprawdziłem, czy znasz się na logice, czy jesteś pyskatym uczniakiem. No i zgadnij, co wyszło. :)

użytkownik usunięty
hyrkan

Czy ty na prawdę myślisz że interesowało by mnie zdanie takiego kogoś jak ty? We swoich wcześniejszych dyskusjach udowodniłeś że masz poważny problem ze sobą. Może za dużo czasu spędzasz przy komputerze, na przykład jak teraz przeglądając moje stare wpisy żeby się w jakiś sposób dowartościować.

ocenił(a) film na 5

Mógłbyś próbować mnie opluć w jakimś ludzkim języku? Po polsku może? Bo translator google mi tego bełkotu na ludzki przetłumaczyć nie chce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
hyrkan

A opowiadając na twoje pytanie to pewnie takie jakie ty oglądasz.

ocenił(a) film na 5

:) A gdybyś raz w życiu nie miał pyskować, to jak byś odpowiedział?

hyrkan

No i zatkał ryj. Brawo, bardzo dobra riposta.

ocenił(a) film na 5
32ywis

To jest smutne, że na forum chodzi o riposty.

hyrkan

Chodzi, nie chodzi, ale czasem nie da się inaczej gdy ktoś za bardzo odbiega od tematu.

ocenił(a) film na 4

wroc drogie dziecko do kompa i swojego wirtualnego swiata gier

hyrkan

das Hund und fur Idioten!!

ocenił(a) film na 5
stan_lego

Mijasz się trochę z pytaniem :)

hyrkan

Przeczytaj uważnie mój post -to odpowiedź na na Twe pytanie,, A który film jest dla każdego? :)''
-oczywiście odpowiedź KPIĄCA Z PYTANIA!!!

ocenił(a) film na 5
stan_lego

To głupia. ;)

hyrkan

jakie pytanie taka i ODPOWIEDŹ!!!MUSI przecież pasować poziomem do pytania-mniemam,że logiki to Waść się nie imał!!!

ocenił(a) film na 5
stan_lego

Kiepsko mniemasz. "Poziom" pytania i odpowiedzi to nie są pojęcia logiczne. Czy możesz, gdy omijasz już odpowiedzi na pytania, trollować poprawnie językowo, czy analfabetyzm jest konieczny?

hyrkan

Moda na sukces, Gra o tron i mnostwo innych g..en dla inteligentnych inaczej. To filmy w sensie doslownym dla kazdego - jednych zmecza, a inni - np Ty - beda nimi zachwyceni. W przeciwienstwie do kina ambitniejszego, ktorego pewna grupa po prostu w ogole nie zrozumie - i te nie sa juz dla kazdego.

ocenił(a) film na 5
TrashO2

A teraz powiedz, jak oceniasz, że rozumiesz film? To znaczy, załóżmy, że nie lubisz serialu Moda na sukces. Jak oceniasz, że wyłowiłeś z niego WSZYSTKO, co było do wyłowienia?

hyrkan

Przepraszam, ale Ty sobie teraz kpisz, czy jestes az tak glupia?

ocenił(a) film na 5
TrashO2

Ja wiem, że umiesz pisać wyzwiska. :) Sprawdzam, czy umiesz odpowiedzieć na pytanie. Jak dotąd niezbyt, prawda?

Senssuall

Jesteś typową babą z kompleksami zażarcie walczącą o swoje mniemanie... chciałabyś być jak Scarlett

ocenił(a) film na 4
Senssuall

co za ludzie wychodza w połowie filmu z kina.......to co nie wiecie na co się wybieracie do kina? to ktos Wam kazał iśc na ten film ? buhaha daremni jesteście

ocenił(a) film na 8
allan78

A dlaczego nie? Jak się film nie podoba, to można wyjść. Nawet trzeba. Daremni to są ci, którzy siedzą, BO ZAPŁACILI. Ja z teatru też wychodzę w przerwie. Normalne.

ocenił(a) film na 8
Senssuall

trzeba bylo pojsc na Marlin i wiewiorki a nie na film dla doroslych :)

Senssuall

Szkoda. Współczuję straty 20pln. Zastanawiam się nad kondycją dzisiejszego widza. Jego oczekiwań względem lekkiego rozrywkowego filmu...Żałuję że na takie filmy chodzi malo osób.

Ja się bardzo dobrze bawiłem, lekki film, lubię Brolina i według mnie zagrał świetnie. Nie uważam tego filmu za arcydzieło, jak na braci C. to film średni (ocena 5-6).

Ale biorąc pod uwagę fakt że rozśmieszyć jest trudniej niż przestraszyć i to że większość współczesnych komedii ma u mnie ocenę"ujdzie" (3-5), to Ave Cesar wypada na ich tle bardzo korzystnie.
Pozdrawiam.

Senssuall

trzeba mieć trochę obeznania z kinem i jakby nie patrzeć trochę inteligencji, żeby wiedzieć o czym jest ten film tak naprawdę i jakie ma przesłania, bo tych jest kilka a nie jedno końcowe. Na twoim miejscu obejrzałbym ten film jeszcze raz i poczytał niektóre wątki na tym forum. Wtedy wiedząc co i jak docenisz ten film.

Senssuall

taki koment tylko mnie zacheca by obejrzec. ze to nie film dla mas jak avengers ;)

Senssuall

Jeśli spodziewałaś się komedii a la Adam Sandler to gratuluję wiedzy na temat braci Coen i ich twórczości.

ocenił(a) film na 7
Senssuall

EEeeee...Scarlett wyślij mi proszę zdjęcie z autografem!! W kostiumie czarnej wdowy oki? A tak na serio ten film nie jest komedią, ale naprawdę potrafił mnie zainteresować, jest wielowątkowy i do końca nie wiadomo jak to się wszystko skończy. Ja bym się tam z kina nie ruszył przed napisami, no cóż bracia Coen.

ocenił(a) film na 9
Senssuall

idiotka :D zanim pójdziesz do kina, przeczytaj kilka recenzji; to genialna komedia, niestety nie dla każdego; i to jest ok; są też komedie dla osób o niskim iq i kiepskim wykształceniu; gdybym ja obejrzała którąś z nich, szczególnie polską, też bym płakała na forum fw, że nie było tam żadnego zabawnego momentu; dziękuj bogu za braci c., bo bez ich filmów już dawno zajębamym sie eksterminacją głupków ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones