PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371515}

Avengers

The Avengers
7,5 327 545
ocen
7,5 10 1 327545
6,8 33
oceny krytyków
Avengers
powrót do forum filmu Avengers

Sokole Oko

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś mógłby mi nieco przybliżyć tak pokrótce. (np. na podstawie komiksów czy coś) nieco postać Sokolego Oka? Skąd on się w ogóle wziął, jaką ma historię itp. Bo w filmie w sumie o tym niema, a o komiksach wiedzę mam nikłą.
Będę Bardzo wdzięczna.

ocenił(a) film na 9
agawa87

Sokole oko był z początku złym i należał do jakieś organizacji. Z czasem dołączył do Avengers... co ci będę pisał prawie wszytko jest tu taj http://en.wikipedia.org/wiki/Hawkeye_%28comics%29 wież że po Ang ale google ma swojego tłumacza do stron...

ocenił(a) film na 10
Paimon44

prosze, nie polecaj tlumacza google, wszystko tylko nie to

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

To jest lekkie ułatwienie, ja tam zarąbiście angielskim nie władam więc czasami używam chrome... jak czegoś nie czaje.

ocenił(a) film na 10
agawa87

W komiksach wedlug mnie ma fajniejszy stroj, tutaj tylko kolorystyka delikatnie przypomina pierwowzor, moglby okularki nosic :P

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Wszystkiego idealnie nie odwzorują. Thor, Iron man, Hulk i inni Hero wyszli im fajnie.

ocenił(a) film na 10
Paimon44

No fajnie fajnie, nie zapominaj o Black Widow :)

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Względem pod gust mężczyzny Black Widow seksowniej wyglądała w komiksach czy kreskówkach. Ale Scarlett Johansson to i tak niezła laska. Tylko większy biust i idealne dozorowanie Black Widow. To tak z mojej strony. XD

ocenił(a) film na 10
Paimon44

A tak Wdowa w komiksach jest jeszcze bardziej "pełniejsza" ;)

ocenił(a) film na 8
Paimon44

I NAJLEPIEJ W 3D OGLĄDAC EFEKTY SUPER

ocenił(a) film na 7
agawa87

Hawkeye/Clinton Burton pojawił się pierwszy raz w Tales of Suspense #57 w 1964 roku. Urodził się w Waverly w stanie Iowa. W młodym wieku stracił rodziców w wypadku samochodowym, po czym trafił do sierocińca, z którego po jakimś czasie uciekł. Wraz ze swoim bratem, Barney'em trafia do trupy cyrkowej, w której mistrz miecza Swordsman bierze go pod swoje skrzydła i trenuje na najlepszego strzelca wyborowego. Po krótkim czasie jest znany w wielu Stanach ze swoich niebywałych zdolności strzeleckich. Któregoś dnia widzi jak Iron Man rozprawia się ze złoczyńcami i czuje że jego przeznaczeniem jest zostać bohaterem, ale trafia na swojej drodze na Czarną Wdowę, która wtedy była ruskim szpiegiem i zakochuje się w niej, pomaga jej w niezbyt legalnych akcjach jak próba kradzieży technologii Iron Mana, który jednak im przeszkada i demoluje Wdowę. Hawkeye dostarca ją do szpitala, jednak ta znika bez słowa, wtedy Hawkeye postanawia być dobry i w ogóle:) Później trafia do agencji S.H.I.E.L.D, gdzie dostaje za zadanie min. zlikwidowanie Czarnej Wdowy, która jeszcze wtedy nie była w agencji i działała na kilka frontów, jednak gdy Natasha trafia jakiś czas później do agencji, zaczynają się lubić i mają mnóstwo wspólnych przygód. Następnie trafiają do Avengers i resztę wiadomo. Hawkeye w pewnym momencie na prośbę Visiona, który chyba wtedy był dowódcą Avengers, zakłada odłam Avengers - West Coast Avengers, do której należą Iron Man, którym wtedy był Jim Rhodes, Mockingbird, Wonder Man, Tigra. Później był chyba w mojej ulubionej wersji Avengers - NEW AVENGERS. Nie posiada żadnych supermocy, tylko niezwykłą koncentrację jak i zwinność, posługiwanie się bronią wszelaką, jednak ulubioną jego zabawką jest łuko. Posiada w swoim arsenale tzw. "trick arrows", czyli strzały na każdą okazję.

ocenił(a) film na 9
Frieza

Dobrze powiedziane XD...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones