PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3984}

Awantura o spadek

Splitting Heirs
6,3 1 884
oceny
6,3 10 1 1884
Awantura o spadek
powrót do forum filmu Awantura o spadek

Jak się kończy??

użytkownik usunięty

Niestety nie mogłam wczoraj oglądnąć do końca tego filmu. Czy mógłby mi ktoś napisać jak skończył się ten film. Oglądałam mniej więcej do momentu gdy znaleźli zamrożoną kucharkę.

później Henry siedząc ze swoją żoną w salonie dowiedział się że zamrożona kucharka jest jego matką, a jego żona bzykała się z prawdziwym księciem oraz dowiedział się że dzieciak nie jest jego (ale to dziecko tak naprawdę było Henriego). po usłyszeniu tego Henry wsiadł w samochód i pojechał w którym była założona bomba przez tego zasranego bankiera czy adwokata nie wiem. prawdziwy książę oczywiście ruszył za nim w pościg tuż przed wybuchnięciem samochodu wysiadł się wylać tak jak on to powiedział prawdziwy książę to widząc już myślał że jest po nim lecz siedząc w willi z żoną Henriego przyszedł ten zasrany bankier czy adwokat z pistoletem i chciał ich zabić żeby zgarnąć cały majątek. Już myśleli że po nich lecz nagle pojawia się Henry z dubeltówką. szczelając trafił w coś metalowego i ten nabój się odbił i trafił w głowę łosia która była powieszona jako trofeum na ścianie i niestety to spadło na jego rękę i kochany Henry nie mógł wstać. prawdziwy książę i Kitty podnieśli go, lecz niestety byli pod oszczałem. na całe szczęście matka prawdziwego księcia, która była uważana za matkę Henriego zrzuciła na tego debila posąg pumy no i koleś się przewrócił a jak się obudził to uciekł z tego domu na podwórko gdzie go spotkała puma. Henry wybaczył swojej żonie i prawdziwemu księciu który został dobrym przyjacielem jego domu i wszyscy żyli długo i szczęśliwie ;D

Piepek12

Zastanawia mnie co jest gorsze. Być pod ostrzałem czy "oszczałem". A ten bakier czy adwokat nazywał siebie prawnikiem.

Blastboy

błędy ortograficzne to w moim życiu chleb powszedni xDDe

ocenił(a) film na 4

co to za dziwna maniera z tym 'oglądnąć'?

Sol89

Wschodni regionalizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones