PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480960}

Awatar

Avatar
5,5 24
oceny
5,5 10 1 24
Awatar
powrót do forum filmu Awatar

Że dajecie temu filmowi 1/10 bo ma taki sam tytuł jak kicz Camerona...Nikt z was tego nie oglądał

Fruit_fack

popieram, masz pełną rację.
Dają jeden i myślą, że są fajni. Bywa, że są też na tym świecie dzieci
światła. :)

Fruit_fack

racja, bezczelni ludzie.. za krótki <br/>

joshee

Ciekszę się że są jeszcze ludzie o zdrowych zmysłach...Pozdrawiam

Fruit_fack

Ten film powstał w 2007 roku... Czy te dzici neo - avatara mają choć odrabinę rozumu?

Fruit_fack

A może ktoś wie, gdzie mogę znaleźć ten film?
PS. Jest mi bardzo miło, iż natrafiłam na filmwebie na osobę, która uważa głośny, wysokobudżetowy film znanego reżysera za kicz. To bardzo miłe, myślałam, że jestem tutaj jedyną osobą, której Avatar nie przypadł do gustu... ;)

PourElle_DianeKruger

Takich jak ty jest więcej niż ci się zdaje. Wejdź na forum Avatara, tam jest taki trolling że się nie da normalnie pisać i każdy kto napisze chcociaż jedno słowo przychylne o filmie jest wyzywany przez jego ''anty-fanów''

Fruit_fack

Autorze tematu, czy ty sobie jaja robisz? Film ma zaledwie 12 głosów, więc to możliwe że tyle ma. te 12 głosów uważasz za fanów Avatara? Niepoważny jesteś.
Film amatorski, ale nie znaczy że nikt go nie oglądał. gdyby miał głosów 0 lub 1 to wg ciebie byłoby OK? 12 głosów to nie dużo, a wiele produkcji tak słabo znanych, amatorskich ma niekiedy wiecej głosów. uważam że te 12 osób to ludzie któzy jak najbardziej film mogli obejrzeć. Zanim coś napiszesz na drugi raz się zastanów.

albertos_qwerty

Tylko spójrz - są trzy tematy, w których jeden jest zatytułowany "Nie dorasta do pięt ARCYDZIEŁU Camerona 1/10"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones