PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224727}

Azur i Asmar

Azur et Asmar
6,5 1 278
ocen
6,5 10 1 1278
Azur i Asmar
powrót do forum filmu Azur i Asmar

Nietypowe a dobre.

ocenił(a) film na 8

Nigdy jeszcze nie widziałam animacji robionej tak osobliwą techniką, której nawet nie jestem w stanie nazwać. To naprawdę barwna opowieść, taka, jakich w obecnych czasach brakuje. Plus za polski dubbing i ścieżkę dźwiękową. Polecam.

ocenił(a) film na 1
rusofil

animacja robiona osobliwą techniką - pięknie określenie. Ja nazwę to inaczej - przy dzisiejszej technologi oprawa graficzna jest po prostu paskudna! te jednolite kolory rodem z painta tak roniły moje oczy że poza nimi nie widziałem nic innego - jestem tym zniesmaczony i zażenowany.

personboss

Tylko że Michel Ocelot celowo nie używa ''dzisiejszej techniki'', wystarczy obejrzeć jego pozostałe animacji - Mi jej niedoskonałość bardzo pasowała do historii, no ale może dlatego że mam dość animacji 3D - Które powstają coraz częściej a niestety to właśnie takie bajki wyglądają coraz paskudniej ):

użytkownik usunięty
rusofil

Ta "osobliwa technika" nazywa sie "nie mamy kasy i talentu".

ocenił(a) film na 8

Jakoś mi się nie podoba to stwierdzenie. Wiesz, nie wszystko musi wyglądać jak wysokobudżetowe produkcje amerykańskie.

użytkownik usunięty
rusofil

"Jakoś mi się nie podoba to stwierdzenie." - bywa!

mi tam sie animacja podobała zawsze coś innego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones