PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696637}

Azyl

The Zookeeper's Wife
7,2 44 491
ocen
7,2 10 1 44491
4,3 7
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

Jeśli ktoś będzie miał informację na temat miejsca, gdzie odbędzie się pokaz przedpremierowy, proszę o wiadomość.
Jedno jest pewne: Jessica odwiedzi w związku z tym nasz kraj już 7 marca.

użytkownik usunięty
SatineNic

Już powstał wpis na tym Forum że Jessica przyjedzie do Polski.Nie jestem na 100 % czy to nie będzie w Warszawie

użytkownik usunięty

Bo nie jestem z stamtąd

SatineNic

Satine napisz do mnie na priv w sprawie tej premiery 7 marca jeśli jesteś zainteresowana.

swieca

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę napisać do Ciebie na priv, czy wiesz coś odnośnie tej premiery?

Mateusz_Kucharczyk

Trzeba mieć co najmniej 10 filmwebowych punktów (np. za recenzje czy biografie) żeby wysłać wiadomość jak się nie ma kogoś w znajomych :) A premiera będzie w Kinotece na Placu Defilad.

SatineNic

Przy okazji wizyty w Warszawie Jessica ma też w poniedziałek odwiedzić studio Dzień Dobry TVN

pani_Ka

czy to potwierdzona informacja?

SatineNic

Wczoraj mówili o tym w DDTVN więc myślę że tak

pani_Ka

To fajnie, że będzie u nas dłużej a nie tylko wpadnie na premierę i pojedzie dalej :D

swieca

Ja bardzo chętnie bym się wybrała na ten pokaz, niestety nie jestem z Warszawy i nie orientuję się jak mogłabym zdobyć bilet. Czy Wy się może orientujecie? :)

Kasi_fw

Już nie da rady :'(

SatineNic

Z informacji, które wyczytałam Jessica będzie w Warszawie na pewno przez 3 dni, a może i dłużej.

SatineNic

Na stronie na Facebook "tylko hity" była możliwość wygrania biletów na premierę wraz z gwiazdami. Moja koleżanka miała przyjemność wygrania ich i bede brała udział w premierze razem z nia! :)

Mimartini

Ja też brałam udział. Namówiłam również znajomych. Niestety nie udało się. A marzyłam o czymś takim od kiedy zaczęły się zdjęcia do filmu. :'(

Mimartini

Specjalnie dzisiaj założone konto, żeby się pochwalić czy trollujesz?

SatineNic

Ciekawy wywiad był w DD TVN. Było zabawnie. Tylko ta przerwa na reklamy na początku...

SatineNic

Szkoda, że nie pokazała czy rzeczywiście umie grać na ukulele ;)

SatineNic

jak po filmie? opowiadajcie :)

użytkownik usunięty
SatineNic

Miałem okazję uczestniczyć w pokazie w Kinotece i muszę powiedzieć, że film jest naprawdę świetnie zrobiony. Cieszę się, że film został zrealizowany jako produkcja międzynarodowa, a nie polska, bo niestety mogłoby wyjść z tego niezłe martyrologiczne kino wojenne. Piękna historia o miłości człowieka do zwierząt i o altruistycznej pomocy dla drugiego człowieka, które są w stanie pokonać najgorsze zło. Pięknie odtworzono realia Warszawy z końca 1939 r. i okresu II wojny światowej. Nawet nadruki z najmniejszych dekoracji są po polsku :) Jessica Chastain idealnie pasuję do roli Antoniny, a sceny ze zwierzętami ogląda się prawie ze łzami w oczach. Każdy Polak czy Polka powinien ten film obejrzeć, by poznać historię wielkich rodaków, Antoniny i Jana Żabińskich.

ocenił(a) film na 8

Piekny film! Szkoda, ze ta historia w Polsce jest zapomniana. Aktorzy bardzo dobrze dobrani- Jessica fantastyczna! Z ekranu bije wielka milosc do zwierzat i ludzi.

użytkownik usunięty
mssygate

Właśnie to "Azyl" odróżnia od innych filmów o Holokauście i wojnie, że występuję tu miłość do zwierząt i ludzi.

ja byłam wczoraj i powiem tylko: ARCYDZIEŁO!

użytkownik usunięty
SatineNic

Film jest świetny. Ja też byłem jeszcze raz wczoraj i to nie był ostatni raz. Książkę zacząłem czytać, a dodatkowo chcę sięgnąć po książkę Antoniny Żabińskiej "Ludzie i zwierzęta". Polecam też przeczytać moją recenzję tego filmu -> https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1584430651586545&set=a.377646265598329.1 02803.100000588776154&type=3&theater ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones