PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696637}

Azyl

The Zookeeper's Wife
7,2 44 482
oceny
7,2 10 1 44482
4,3 7
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

Najgorzej ZROBIONY film o tej tematyce jaki widziałem (wybuch wojny,getto warszawskie, powstanie warszawskie) i to nie ze względu na scenariusz tylko o wykonanie: bezsensowne udawanie Polskiego akcentu przez zagranicznych aktorów (można było wziąć Polaków, choć celowość takiego zagrania wciąż jest wątpliwa) bardzo kiepska rola Jessici Chastain, na którą nie można patrzeć jak udaje Polski akcent i do tego robi z siebie straszną ofiarę losu, płacze, stęka w każdej praktycznie kwestii - gra bohaterkę wojenną a brzmi jak jakaś ruska prostytutka (tylko w takich rolach w filmach z US odchodzi się od angielskiego akcentu) ... nie wiem jaka była książka ale z pewnością mnie do jej przeczytania nie zachęcili. Myślę że taki filmy Powinni reżyserować Polacy, oni czują klimat tych wydarzeń, "Pianista" Polańskiego to przy tym Arcydzieło

ocenił(a) film na 5
coursaint

Piszę dużo po czasie ale moim zdaniem warto przeczytać książkę. Film bardzo bardzo słaby w porównaniu do książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones