PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696637}

Azyl

The Zookeeper's Wife
7,2 44 496
ocen
7,2 10 1 44496
4,3 7
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

liczne przekłamania.

ocenił(a) film na 6

Liczne przekłamania: Wiadomo, że Polskę zaatakowali faszyści ( Ukraińcy, Słowacy, Węgrzy, Rumuni ... ), a nie Niemcy. Niemiecki serial historyczny dowiódł, że żołnierze Ci nikogo nie zabijali, a wręcz wszystkim współczuli prowadząc pokojowe misje na zajętych przez faszystów terenach. Niemożliwe by w filmie naukowiec posługujący się językiem niemieckim pochodził z tego kraju. Najpewniej to był jakiś Rusek.
W filmie też jest ogromne przekłamanie dotyczące Narodu Wybranego to nie faszyści ich zabijali a ksenofobiczne polskie społeczeństwo. To nie Żydów ukrywano przed śmiercią, a Żydzi ukrywali Polaków przed takim losem.
Zachęcam do dyskusji, jeśli ktoś jeszcze zobaczył kłamstwa w tym filmie.

Tho

Podobno pies, jak się nudzi to leży i kulki se liże. Proponuję ci tę samą czynność.

ocenił(a) film na 6
ferryman

Dziękuję za poradę panie doktorze :) ( nie skorzystam ). Tu się też kłania aspekt mordowania inteligencji przez ZSRR i faszystowskie Niemcy podczas wojny, a wcześniej przez zaborców. Zostały np takie postacie jak pan i ich " komentarze"

Tho

Wybaczenia proszę;] Zapewne jestem ubekiem, komunistą i kodziarzem w opinii przedmówcy. W większym uogólnieniu jestem zapewne również lewakiem, choć nikt nie potrafi logicznie wytłumaczyć, kto to jest "lewak". No chyba że jest inaczej. Zlewaczenie i skodowienie mojej osoby a także wspomniany przez pana brak inteligencji powodują że nie rozumiem pojęcia oczywistego dla każdego prawdziwego patrioty (jak powszechnie wiadomo każdy prawdziwy patriota jest inteligentny);]
PS.
Należy również w całej rozciągłości przyznać panu rację w kwestii przekłamań. Żaden Polak w latach 30 i 40 nigdy Żyda nie uderzył a Niemcy po dziś dzień zaprzeczają, jakoby wywołali 2 wojnę światową;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones