PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 590 473
oceny
8,0 10 1 590473
8,6 52
oceny krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny

!

ocenił(a) film na 2

Najbardziej przereklamowany film Quentina , nawet badziewie django oceniłem wyżej . Prawdą jest jednak jak ktos powiedział ze Tarantino skonczył sie na Pulp Fiction .

ocenił(a) film na 3
parszywykutafon

Niestety, każdy film Quentina po Pulp Fiction oczekiwany jest jak zbawienie, natomiast widz otrzymuje coraz większą kichę podszytą dyletanctwem. Quentin jest największym hohsztaplerem filmu, być może w całej jego historii.

ocenił(a) film na 2
Darq_2

Jest w tym co napisałeś duzo prawdy .Faktycznie koles po P.F. nie nakrecił już nic tak dobrego . Wiele jego filmow po prostu niekiedy nudzi zbyt długimi scenami czy dialogami . Szkoda bo świetnie zaczął .

ocenił(a) film na 4
parszywykutafon

racja ale ujdzie na 4

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

scena u francuzika w chacie z gra aktorska Waltza arcydzieło

ocenił(a) film na 8
parszywykutafon

Nie rozumiem cię i paru innych osób.Filmy Quentina mają wysokie noty,dostają wiele nagród, a sam Tarantiono uznanwany jest za jednego z najlepszych reżyserów (top 1 filmweb). Jego filmy są genialne a ty inni nierozumiejąćy tego jesteście jednostkami.

ocenił(a) film na 2
karoldziubek125

Slaba jestes ale ci to wyjasnie .Po nakreceniu W.P. P.F.tak jak wiekszosc wpadlem w zachwyt że o to pojawil sie nowy geniusz . Niestety potem juz bylo tylko slabiej i gorzej .Po w miare niezlym acz za dlugim Jackie B.i slasherach typu Kill Bill gosciu chyba za bardzo uwierzyl w to ze jest najlepszy .Grindhouse death proof jest poczatkiem serii naprawde kiepskich i filmów . Te filmy sa za dlugie , przegadane . Napisalas o nagrodach , owszem zdobyl je ale zwróc uwage na jedna rzecz .Bekarty wojny fil opowiadajacy o grupie zydów mscicieli polujacych na niemców w czasie 2 wojny swiatowej , którzy to bezkarnie eliminowali wrogów . W czasach 2 wojny gdzie żydzi przez cale prawie 6 lat szli jak te przyslowiowe barany na rzez taki film w Hollywood w zdecydowanej wiekszosci pozostający w rekach żydów ten fil musial zostac uznany za arcydzielo . Django-kolejny przydlugi , przegadany film , mówiacy o problemie niewolnictwa w chwili gdzie prezydentem jest murzyn i wszedzie trwa nagonka na poludnie Ameryki 19 wieku . Nienawista 8 , lepszy o niebo od nudnego Django ,lecz w dalszym ciagu , western i co ? i rasizm ! Nie dosc ze tak jak wiekszosc jego ost.filmów przydlugi i przegadany (scena w dyliżansie ) to pietnujaca rasiz . Tarantino kreci to co jest modne czego oczekuja od niego pewne srodowoska w stanach z uwagi na poprawność polityczną .Jest mistrzem kiczu to fakt . Jest hipokrytą to fakt . Niech wraca zatem do swoich korzeni czyli do filmów gangsterskich bo to robil najlepiej .

nie używam alt

nie musisz sie ze mna zgadzac ale ja tak to wlasnie widze i chyba sporo racji mam

ocenił(a) film na 2
parszywykutafon

mialo byc slaby jestes a nie slaba -mój bład -przepraszam .

ocenił(a) film na 8
parszywykutafon

Szanuje twoje zdanie. Ja jednakże, nie poczułem żeby filmy były za długie i przegadane.Wręcz przeciwnie w wielu filmach jestem zwolennikiem scen ukazujących charaktery bohaterów i ich zachowania.Są o wiele lepsze od blockbusterów gdzie jest mało analizy psychologicznej a dużo widowiskowej przesadzonej akcji. Według mnie u tarantina jest idealny balans pomiedzy jednym i drugim. Ty może wolisz filmy z większą ilością akcji,ale może też masz bardzo wysublimowany gust filmowy.Jak możesz poleć mi 1 lub 2 filmy ktore według ciebie są arcydziełami- chciałbym sobie porównać je z wieloma innymi filmami. :)

ocenił(a) film na 2
karoldziubek125

zielona mila ,to nie jest kraj dla starych ludzi ,trzy bilboardy za ebbing missouri ,dziecko rosemary , skazani na shawshank , 1 i 2 czesc obcego ,sekretne okno , 9-te wrota , to mniej wiecej tytuly ktore ukaza ci mniej wiecej jakiego rodzaju filmy lubie .

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

Ogólnie sam twój nick mówi o tobie wiele ... Nie znasz się kompletnie na jego twórczości , albo sie lubi albo nie ! Gadanie że skończył się na pulp fiction to śmiech na sali. Filmy które podałeś to akurat każdy lubi , co oglądasz je w kółko?

ocenił(a) film na 2
Goldencar

moj nick ,moja sprawa tobie gówno do tego .Znam sie na filmach , dla mnie jako reżyser zalicza regularny spadek .Goldencar ---- reklamujesz komis samochodowy łosiu ?

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

tak mam komis samochodowy , więc mam taki nick , ahaa to ty jesteś tym światowym znawcą filmów? gówno się znasz niestety i pewnie jeszcze na pis głosujesz ;)

ocenił(a) film na 2
Goldencar

hahahahaha ty szmato ! traz w polityke uderzasz? kazdy kto wysmiewa twoich idoli od razu musi byc za pisiorami ty kundlu? pewnie na demonstracjach kodu czesto bywałes ty łachmyto jeden hahahahaha .Szmaciażu .

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

Tak myślałem Pisior :D Można zamknąć temat ...

ocenił(a) film na 9
Goldencar

Goldencar problem w tym, że pisiora to on raczej nie ma.
Tarantino tworzy coś tak oryginalnego, że tylko fani Transofrmersów, Avengersów i innych temu podobnych ocenią Tarantino nisko, bo się najzwyczajniej nudzą myśląc nad dialogami.

ocenił(a) film na 2
Zoh1n

ty cwelu hehe , nie jestem fanem Avengersow , o mojego pisiora sie nie martw pedale

ocenił(a) film na 9
parszywykutafon

Po paru przykładach z życia nauczyłem się, że te wszystkie trolle, które sie wyżywają w necie wyzywając i poniżając innych sami mają przesrane w życiu i są po prostu gnojeni, także trochę cię rozumiem parszywykutafonie i współczuje a jednocześnie gardzę tobą. powodzenia

ocenił(a) film na 2
Goldencar

hahahaha ty ruro , pomyliłes sie frajerze , pluje na pis tak jak i na platfusów , petru czy ciebie pederasto .

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

ok ... a teraz spać bo jutro do szkoły!

ocenił(a) film na 2
Goldencar

A żebyś wiedział , zatem dobranoc .

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Ty parszywykutafonie,jak mogłeś...

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

guuwno prawda. Spie...rdalaj trolu.

ocenił(a) film na 2
Varza

tak mozesz do swojej matki pisac , gdy znowu nakryjesz ja podczas obciągania sąsiadowi

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

Chyba pomyliłeś forum dzieciaku.
To jest forum dla kinomaniaków a nie dla takich chamów i idiotów ja Ty, którzy wchodzą tu tylko po po aby trollować.
Znajdz sobie inne forum bo widac że nikt Cie tu nie lubi.

ocenił(a) film na 2
Varza

stul pysk i rznij matkę , jak zawsze u was w rodzinie .A propo nie troluje Quentin spadl na psy . Nie umiesz pogodzic sie z opinia innych ? rżnij matkę

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

Jesteś prymitywnym zjebem genetycznym.
Spadaj z tego forum dzieciaku.

ocenił(a) film na 2
Varza

1986 rok , dzieckiem nie jestem matkoj.....o

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

Nic tylko pogratulować - masz 32 lata a twoje wypowiedzi sa na poziome 16 latka haha

ocenił(a) film na 2
Varza

jeszcze nie skonczyłem 32 aha i nie rzne własnej matki jak ty .

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

Przepraszam Cie. Jesteś rozgoryczony to widać że miałeś cięzkie dzieciństwo.
Pewnie tata cie dziś rano po śniadaniu wyjątkowo nie zalał jak zwykle bo mu nie chciał stanąć.
Ps Mógłbyś mi prosze wysłac fotki twojego taty?
Zwaliłbym se na nich konia.
Z góry dziękuje.

ocenił(a) film na 2
Varza

po co , przeciez ty posuwasz swoja matke

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

Zawiesiłes sie i cały czas powtarzasz to samo. Na nic więcej Cie nie stać ponieważ masz iloraz inteligiencji mniejszy od świni.
Zauważyłem to od razu po twej pierwszej wypowiedzi.
Jesteś chamskim prostakiem, który mysli że zna sie na filmach.

ocenił(a) film na 2
Varza

znam sie i na filmach i na sporcie i w kilku innych dziedzinach . jestem dobry . A teraz powiem ci na koniec tylko tyle --- bujaj sie frajerze !

ocenił(a) film na 10
parszywykutafon

No to fajnie że sie znasz na sporcie i na kilku innych dziedzinach.
Szkoda tylko że masz tyle kompleksów. Widać że potrzebujesz pomocy psychologa.
Powodzenia.

ocenił(a) film na 2
Varza

vice versa

ocenił(a) film na 10
Varza

Na zakonczenie tej pieknej rozmowy chiałbym uswiadomić Ci jedną bardzo ważną rzecz - Nie znasz sie na filmach i daleko ci do świadomej oceny dobrej kinematografii.
Co gorsza jesteś zwykłym chamem, z którym nie da sie prowadzić dyskusji na dobrym poziomie.
Najlepiej jak bys po prostu usunął swoje konto na filmwebie i przestał zatruwać to forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones