PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702880}

Błękit szafiru

Saphirblau
7,1 5 210
ocen
7,1 10 1 5210
Błękit szafiru
powrót do forum filmu Błękit szafiru

Xemerius :)

ocenił(a) film na 7

No i będzie Xemerius. Uwielbiam go. Mogliby się pospieszyć z tym weryfikowaniem informacji bo to wkurzające.

lily199610

O tak! Jeszcze parę dni i będzie z miesiąc :)

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

Nowe zdjęcie z filmu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=677855085589682&set=pb.416205685087958.- 2207520000.1394120083.&type=3&theater
^^
Piękne i słodkie. Tylko co oni im z włosami zrobili? Chociaż Jannis jako Gideon podoba mi się tak bardziej, natomiast Marii w ogóle te włosy nie pasują. Wygląda sztucznie moim zdaniem.

Kassie

Podobno datę przesuneli na 14 sierpnia, na 11 sierpnia w Kolonii i 12 sierpnia w Monachium, a Gwen miała czarne włosy i chyba chcieli tego się trzymać.
Jannis :) pamiętam jak oglądałam Dziewczyny górą! i miał blond włosy - to mu zupełnie nie pasowało

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

Tak. Jest oficjalne potwierdzone, że zmienili datę premiery.
Gwen miała ciemne włosy ale te w pierwszym filmie wyglądały naturalnie a te tutaj bardzo sztucznie.
Jannisowi zdecydowanie w takich włosach najlepiej. :)))

Kassie

I weź tu wytrzymaj do sierpnia :)

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

Polacy zapewne będą musieli dłużej poczekać na napisy :)

ocenił(a) film na 7
Kassie

:(

ocenił(a) film na 7
Kassie

Supcio ;) on wygląda zupełnie inaczej :D

ocenił(a) film na 8
lily199610

Pojawiła się wstępna informacja, że być może przed niemiecką premierą filmu "Niezgodna" pojawi się krótki fragment filmu, w którym będziemy mogli zobaczyć Xemeriusa. Informacja ta pochodzi od reżysera filmu. Mam nadzieję, że okaże się prawdziwa i że dobrze zrozumiałam po niemiecku jej treść. :)
Pozostaje nam czekać.

ocenił(a) film na 5
Kassie

Martwię się o wizerunek Xemeriusa, oby go jakoś tandetnie nie zrobili. Gwen mi coś nie pasi, a Gideon w krótkich włosach, to nie Gideon ;/

ocenił(a) film na 7
ILoveRock23

Tyle dobrego, że przynajmniej będzie. Jestem ciekawa kiedy Gwen go spotka.

ocenił(a) film na 8
ILoveRock23

Ja mam takie dziwne przeczucie, że oni rozpoczną film od tego, że Gwen i Gideon są w przeszłości na misji i potem wracają. A ponieważ całowali się na balu to ich znowu najdzie (a może już będą parą. kto wie xd) i będą się całować i wtedy pojawi się Xemerius i będzie scena podobna do tej, jaka była w książce. Bo nie mam innego pomysłu jak mogliby dodać Xemeriusa w takim wypadku. Ewentualnie zmienią znowu fabułę i Xemerius pojawi się inaczej. :)

Kassie

Co oni wymyślą to już zagadka, a coś o trailerze pisze na fb Marii z plakatem tylko mój niemiecki to tylko z translatorem...

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

Ja też tylko z translatorem ale zrozumiałam, że przed jakimś filmem ma być. Może przed tą Niezgodną co kiedyś pisałam :)

Kassie

tak divergent

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

Gdzie oglądałaś "Koniec Lata"? Ja wszędzie szukałam ale wszędzie jest tylko po niemiecku.

Kassie

kiedyś na kinomaniaku, ale chyba też po niemiecku. Za bardzo nie pamiętam bo sobie trochę przewijałam do przodu

ocenił(a) film na 7
Liv_Liv

ale przed niemiecką premierą

ocenił(a) film na 5
lily199610

Trochę szkoda by było psuć scenę w kościele, gdy Xemerius pojawił się po raz pierwszy, ale skoro już ta scena miała miejsce, to trudno. Może dodadzą go na jakiejś elapsji, jak na przykłąd, gdy Gwen uczyła się w piwnicy.

ocenił(a) film na 7
ILoveRock23

No właśnie, wgl pomieszali kolejność i dodali sceny których nie było :/ patrzę, kościół czekam na Xemeriusa i jego gębę a tu nic, żadnych głupich tekstów i obśliniania, co to za ekranizacja ma być? Na elapsji, to jak on by z nią wrócił?

ocenił(a) film na 7
lily199610

No elapsje to pomieszali strasznie :( Też mnie zastanawia jak oni z tego "wybrną"

ocenił(a) film na 8
Kawusia123

Z tego co zrozumiałam ze wszystkich scenek, które zdążyłam już obejrzeć to stworzyli na początku filmu bardzo podobną scenę w kościele, w której G&G się całują i wtedy pojawia się Xemerius. I z tego co zaobserwowałam po ich strojach, to także są po rozmowie z Lucy i Paul'em także sądzę, że twórcy filmu ładnie z tego wybrnęli.

ocenił(a) film na 7
Kassie

No tak, ale oni to przedstawią jako ich kolejne spotkanie z Lucy i Paulem?

ocenił(a) film na 8
Kawusia123

Prawdopodobnie tak. Dodałam do scenek fragment jak G&G jadą konno i widzą Lucy i Paula w parku więc to pewnie będzie z tym połączone bo te same stroje.

ocenił(a) film na 7
Kassie

Hmmm... To wsumie bardzo możliwe

lily199610

raczej tak, ja znalazłam że ma być 10 kwietnia (premiera n. divergent)

ocenił(a) film na 5
Liv_Liv

Nie wiadomo, co twórcy wymyślą, ale liczę, że tak mocno tego nie schrzanią.

ocenił(a) film na 8
ILoveRock23

Trzeba pozytywnie myśleć :) Polacy są zawsze pesymistami. Będzie dobrze :))

ocenił(a) film na 5
Kassie

Po prostu przejechać się można na ekranizacjach książek a teraz zrobił się na to szał :). Czekam jeszcze na Upadłych i Akademię Wampirów

ILoveRock23

Szczerze to ja tylko na HP chodziłam do kina (co to były za czasy! )
Ja może w pon pójdę do kina na Akademię wampirów, jak dostane wiecej info

ocenił(a) film na 5
Liv_Liv

U nas nic o tym filmie się nie słyszy, nawet reklam nic..

Liv_Liv

Jest ktos z poznania i chcialby pojsc jutro na akademie wampirow? Mam do oddania wejsciowke (2 osob) bo ja mam za daleko.

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

Ja niestety jestem z Wrocławia a chętnie bym poszła. Szkoda :)

ocenił(a) film na 5
Kassie

http://www.youtube.com/watch?v=1IVQU6m-E7E Xemerius już na zwiastunie :D!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones