PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702880}

Błękit szafiru

Saphirblau
7,1 5 210
ocen
7,1 10 1 5210
Błękit szafiru
powrót do forum filmu Błękit szafiru

oreirntuje się ktoś czy będzie dystrybucja w Polsce ? chociaż z tego co wiadać to raczej nie ;(

ocenił(a) film na 8
julka_1992_

Jak na razie cisza. Pierwszej części nie było w kinach więc zapewne o drugim też nie mamy co marzyć. A szkoda.

ocenił(a) film na 8
Kassie

Napisałam zapytania do kin, ale jeszcze sami nie wiedzą :(

ocenił(a) film na 8
grizzle

O fajnie, że napisałaś. Przynajmniej coś już wiemy. :)

ocenił(a) film na 8
Kassie

Bo już się nie mogę doczekać, a niemieckiego nie chce mi się uczyć, chce po polsku :D

ocenił(a) film na 8
grizzle

Książki już tyle razy przeczytałam, że aż sobie ściągnęłam audiobooki w oczekiwaniu na film, ale zanim się pojawi w necie to jeszcze potrwa :(

ocenił(a) film na 8
grizzle

Ja chyba właśnie dzięki temu filmowi nauczę się niemieckiego. Oglądając całą masę filmików (a ostatnio wyszło dużo wywiadów i kawałków filmu z wypowiedziami aktorów) już niektóre słowa kojarzę. Ale niestety nie jest to co po angielsku czy po polsku. A kina w ogóle orientują się o jaki film chodzi?

ocenił(a) film na 8
Kassie

Na pytanie czy będzie w repertuarze, od Cinema City dostałam taką odpowiedź: "Dzień dobry, przykro nam, ale niestety nie wiemy. Film jeszcze nie widnieje w naszych zapowiedziach. Nie ma też oficjalnej daty polskiej premiery. Kiedy się czegoś dowiemy, na pewno się tą informacją podzielimy. Pozdrawiamy. " hmm.. ciekawe gdzie można zobaczyć informacje o polskich premierach filmowych :P muszę poszukać czy jest jakaś instytucja, albo strona zajmująca się tym :)

ocenił(a) film na 8
grizzle

Też bym się chętnie dowiedziała bo nawet nie wiadomo na przyszłość gdzie czego szukać. :)

ocenił(a) film na 10
grizzle

No to chyba na odpowiednich stronkach kin, czyż nie? :)
A tak w ogóle to wielka szkoda, że u Nas nie grają... tak blisko w końcu mamy :X
Cierpię. Ach, no to musimy czekać na film online....

elciasek4

dokałdnie, plus pierwsza cześć zdobyła fanów, więc jeśli 1 cześci nie zdecydowali się udostępnić do dystrybucji ze względu na niewadome jej losy, tak teraz już nie powinni mieć obaw .. ale chyba szybciej doczekamy się wersji onlinie z napisami

ocenił(a) film na 10
julka_1992_

No i coś wiadomo? ;)

julka_1992_

Pisałam do kilku polskich dystrybutorów około tydzień temu narazie dostałam odpowiedź tylko od jednego.Ale może uda się coś zorganizować,o ile ktoś nam odpisze,to jest duża szansa :) więcej informacji na : https://www.facebook.com/pages/Czerwie%C5%84-Rubinu/142522605896117?fref=ts :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones