PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33358}

Błękitna fala

Blue Crush
6,1 9 345
ocen
6,1 10 1 9345
4,0 3
oceny krytyków
Błękitna fala
powrót do forum filmu Błękitna fala

a mi się nie podobał. po 40 minutach przestałam go oglądać-po prostu banalny.

ocenił(a) film na 7
Jimmy_Eat_World

Tak jak i wszystkie filmy ,ktore oceniles na 10. Nie ma nic zlego w banalnosci
Samo slowo: "banalny" -jest bardzo banalne

HRA

No cóż.... Na 10? Oceniam jak mi się podoba, ten film był nudny po prostu. Tamte, oczywiście według mego mniemania były wręcz magiczne na swój sposób. (...) A w ogóle, nie rozumiem sensu odpowiadania na post napisany prawie rok po dodaniu... :o

ocenił(a) film na 7
Jimmy_Eat_World

A co to ma za znaczenie kiedy post byl napisany. Ja dopiero teraz przeczytalem po obejrzeniu filmu. Niektore posty zyja dlugo,
Zle reaguje na slowo - banalny
A filmy .ktore oceniles na 10 wedlug mnie w wiekszosci swietne. Nie czepialem sie
A co do "blekitnej fali" to jak dla mnie- banalnie fajny film. Szczegolnie zdjecia przypadly mi do gustu

HRA

Żaden problem. O gustach się nie powinno rozkminiać, no ale w każdym bądź razie ja mało co pamiętam z tego filmu i na dzień dzisiejszy jakoś mnie do niego nie ciągnie... ;) "Banalny", może rok temu nie wiedziałam co napisać... Wiesz, jak to powiada ma nauczycielka: "z wiekiem przyswajamy coraz to bogatsze słownictwo" :D Może rzeczywiście źle wtedy to ujęłam. No cóż... Wybacz.

ocenił(a) film na 7
Jimmy_Eat_World

Wybaczac to nie ma absolutnie czego
To ja troche marudny jestem
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones