PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391957}

Błękitny dym

Blue Smoke
5,7 1 561
ocen
5,7 10 1 1561
Błękitny dym
powrót do forum filmu Błękitny dym

Książka a film

ocenił(a) film na 8

Już chyba dwa razy czytałam książkę Nory Roberts "Błękitny dym", a dzisiaj wreszcie ujrzałam jej ekranizację. Książka była fantastyczna, wciągnęła mnie bez reszty. Byłam więc strasznie ciekawa tego filmu... Trochę się zawiodłam. Niby wszystko w porządku, ale raziła mnie bardzo niezgodność fabuły z wydarzeniami opisanymi w książce. Produkcja mogła się trochę bardziej postarać.

ocenił(a) film na 7
legutka

Popieram, książkę czytałam kilka razy (zresztą jak większość jej książek) ale film nie sprostał moim oczekiwaniom. Co prawda widziałam gorsze ale jak dla mnie aktorzy grali "sztucznie". A co do tego, że różni się fabułą od książki to jeszcze nie spotkałam filmu z ekranizacja jej książek aby był zgodny.

ocenił(a) film na 10
Bernadeta

Książka jest cudowna. Uwielbiam Norę Roberts i po prostu uważam, że jej książki są fenomenalne. Przeczytałam kilka i ciągle mi mało. Jeśli ktoś chce jeszcze przeczytać coś fajnego od pani Roberts to polecam "Niebo Montany" (chyba moja ulubiona), "Uczciwe złudzenia" (bardzo ciekawa) i wiele wiele innych których nie pamiętam tytułów, ale na prawdę wszystkie jej ksiazki które przeczytałam są świetne. :D Co do filmu to nic do niego nie mam, ale podoba mi sie bardziej ksiązka

ocenił(a) film na 8
elcia3

Popieram ciebie w każdym zdaniu.Książki Nory Roberts są fantastyczne.A najbardziej podoba mi się"Niebo Montany".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones