PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462665}
4,0 956
ocen
4,0 10 1 956
Ba'al: Klątwa boga
powrót do forum filmu Ba'al: Klątwa boga

Temat dla zainteresowanych do komentowania na bieżąco podczas wspólnego seansu. Emisja już dziś, o 21:55 na Pulsie, po "Erze Hobbitów".

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Już mnie troche irytuje że wszystkie filmy które emituje Puls wrzucasz do jednego wora, wiele z nich było fajnych i na pewno nie klasy Z. A wydawać by się mogło że coś tam wiesz o kinie.

theart

My sobie razem oglądamy i komentujemy wszystko na co mamy ochotę, oglądaliśmy też wspólnie Skazanych na Shawshank i Park Jurajski, więc w czym problem? Faktycznie, film o pikselowych laserach strzelających w "chmurę-boga" to kino wysokich lotów, które trzeba oglądać samotnie w skupieniu, by zrozumieć przekaz ;P Czy gdzieś napisałem, że to gniot, którego nie warto zobaczyć? Co ja wiem o kinie? Tyle wiem, że lubię ze znajomymi oglądać filmy i komentować bo sprawia mi to przyjemność i nikomu tej przyjemności nie odbieram ;P Tak jak nie zabraniam Ci ocenienia filmu na 10 i dania serduszka, jeśli Ci się spodobał. Doh :P

Valdoraptor23

Ktoś będzie dziś oglądał?

Antoninus

Ja będę, bo ostatnio jakoś tak leciało że nie mogłem oglądać uważnie.

ocenił(a) film na 3
Antoninus

Ja będę

ocenił(a) film na 2
Antoninus

Ja też ale nie wiem czy cały uda mi się obejrzeć.

Antoninus

Ja też będę:-)

Antoninus

Wlasnie sie zaczelo.

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Zapowiada się ciekawie:

"Grupa badaczy odkrywa starożytny przedmiot, który może zagrozić całemu światu"

Tymczasem zdjęcia do filmu kręcono w Vancouver. Ciekawe jak reżyser poradził sobie z takim wyzwaniem :)

vasyl_3

Może znajdą starą, toksyczną rurę kanalizacyjną

Antoninus

ja mysle, ze to bedzie kamien unicestwienia...

Antoninus

Łaaa ... ale się zaczyna ... najs!

ocenił(a) film na 3
Antoninus

Pierwsza scena i od razu diabelskie czerwone oczy z nieba

ocenił(a) film na 5
Antoninus

to by na pewno podwyższyło walor oryginalności :D

vasyl_3

W jednym filmie katastroficznym był magiczny pręt xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Albo bozony i tachiony

Antoninus

Z innego wymiaru!

movies_2

zaklętą, przeklętą i nieładną

ocenił(a) film na 3
Antoninus

Według komentarzy film jest wart obejrzenia więc nie zbluzgajcie go swoimi ocenami, uważam że patrzenie w TV i w forum czy ktoś nie napisał posta to nie oglądanie i wówczas zaniżacie oceny filmom bo ich nie oglądacie. W dodatku grupa jest zwykle jak motłoch i daje się manipulować sztucznemu wspólnemu głosowi. Zatem zalecam oglądać i potem spojrzeć w ten temat albo oglądanie wspólne ale bez oceniania.

theart

Założę się, że sama nie oglądałaś tego filmu.

vasyl_3

Ja myślę ze to będzie jakieś stare urządzenie Kowalskiego.

Valdoraptor23

a nie Nowaka?

Valdoraptor23

Może czaso-stop albo glutek czy jak tam się nazywało

Antoninus

Żeluś :D

Antoninus

Zelus.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Według komentarzy film jest wart obejrzenia więc nie zbluzgajcie go swoimi ocenami, uważam że patrzenie w TV i w forum czy ktoś nie napisał posta to nie oglądanie i wówczas zaniżacie oceny filmom bo ich nie oglądacie. W dodatku grupa jest zwykle jak motłoch i daje się manipulować sztucznemu wspólnemu głosowi. Zatem zalecam oglądać i potem spojrzeć w ten temat albo oglądanie wspólne ale bez oceniania.

theart

no nie wiem, jak Ty, ale ja sie kieruje tylko i wylacznie wlasna opinia i wystawiam taka ocene jaka uwazam za stosowna. I wiekszosc osob, ktore tu z nami pisza takze nie wyszli dopiero z jaskin, umieja wykorzystywac umiejetnosc myslenia i indywidualne mozliwosci swojego mozgu ;) Wiec wyluzuj miednice, jak to mawia Mariolka Kiepska ;) Milego ogladania!

ocenił(a) film na 4
Samarrita

buhahahahahahahahahahahahahaha. Sami, kocham Cię! :)
a ja se przekornie powiem....
BĘDĘ SE ZANIŻAĆ JAK SE CHCE! A CZEMU? BO M O G Ę ! ! ! :))))))))))))))))))))


xD

hapibo

<rumieni sie> :D :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

Podstaw nie masz to mi nie mów o socjotechnice. Wpływ grupy upośledza myślenie i powoduje jedyną słuszną opinię, która może skrajnie różnić się od własnej. To udowodnione więc nie wciskaj sama sobie ciemnoty.

theart

ciemnota sie sama pleni, co widac po MANIPULOWANIU opinia publiczna poprzez namawianie jej do nie zanizania przypadkiem oceny danego filmu :D a z reszta... Ty i tak wiesz najlepiej :D

Samarrita

Bo wmawianie innym że błędnie nie oceniają wedle jego woli to nie manipulacja tylko OTWIERANIE OCZU XD

theart

miło z Twojej strony, że troszczysz się o "motłoch, który się nawzajem manipuluje' (hahhahahah - DOBRE!!!), ale pozwolisz proszę, że to my zdecydujemy w jaki sposób będziemy oglądać i oceniać?

Zoe_5

Kurcze, zapomniałem dziś wideł, a w każdym motłochu to obowiązkowy rekwizyt, pożyczy mi ktoś? :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Na wsi mieszkam jakieś się znajdą

Katharsisss

Wiedziałem że mogę na was liczyć, jednak jesteście przyjaciółmi od serca :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

jakby to powiedzieć, a nie mówiłem, znam się trochę na ludziach, never mind róbcie co chcecie, zapewniam jednak że grupowo człowiek robi coś zupełnie innego niż zrobiłby sam, dlatego łatwo przekonać masy do ideologii.

theart

Owszem, ja często dałbym 2 po samotnym obejrzeniu, ale po seansie klubowym mam ochotę dać 4 przez prześmieszne komentarze ludzi, którzy zauważyli coś co mi umknęło. Jednak nie przejmuję się tym aż tak żeby uważać się za zmanipulowanego xD Nazywanie ocen filmów ideologią to już trochę dziwny przykład.. xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Valdi ogłupiasz masy nie wolno oż ty nie dobry

Valdoraptor23

Ja pożyczę - zawsze mam dwie pary - właśnie na takie okoliczności:-D

Valdoraptor23

zrobimy zrzutke :D

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

ja mam pare siekier w piwnicy, widły się też znajdą! wywalimy współnie gnój???!!! :)))))))))))
w zespole raźniej - znaczy- w gównie raźniej ;)))))))))))))))))))))))

hapibo

Mówi się obornik :D Wybacz, zboczenie zawodowe :D

Valdoraptor23

Gnój-jeśli to sam kał
Obornik -jak zmieszane ze np. słomą i nie tylko
To tylko tak na potwierdzenie naszego wieśniactwa i półinteligencji.

Antoninus

Nie, zmieszany ze słomą to tzw. obornik słomiasty ;)

Obornik to w większości wydzieliny kałowe.

Gnojówka to w większości mocz.

Gnój to potoczna nazwa obornika ;D

Valdoraptor23

fachowcy sie wypowiedzieli <lol> treart bylby zachwycony :D

Valdoraptor23

Ech, chciało się błysnąć (gnojem to gnojem, ale zawsze), a tu taki wyedukowany rzuca teorią. ;) Ach to życie...

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

A jeśli wszystko jest w jedym to jak to nazwiesz?

Temat godny nas motłochu

Katharsisss

Mieszanina nawozów organicznych ;P

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

no włąśnie, czyli w skrócie GNÓJ :))))))))))))))))))))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones