PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382973}

Baader-Meinhof

Der Baader Meinhof Komplex
7,1 6 819
ocen
7,1 10 1 6819
6,2 11
ocen krytyków
Baader Meinhof
powrót do forum filmu Baader-Meinhof

a tak naprawdę - czy kobiety i dzieci spalone żywcem napalmem lub zabite w inny sposób w Wietnamie, Iraku czy Afganistanie przez siepaczy USA mniej cierpiały niż ludzie zabijani przez Lenina czy Stalina? Śmierć niewinnych zawsze bezsensowna, niezależnie od systemu - a jak widzimy niby 2 skrajne systemy a każdy z krwią niewinnych na rękach.
A tak poza tym komunizm to tak zwana utopia i tak naprawdę prawdziwego komunizmu nigdy nigdzie nie wprowadzono. Jako laik w tych sprawach to wiem a większość ludzi tego nie pojmuje.

Mothyff

jak śmiałem się z filmu 'helikopter w ogniu' gdzie kilku rannych jankesów wybija w pień tysiące murzynów z kałachami to mnie trolle mało nie zeżarły że to nie bajka a największa prawda i realizm. Tu mamy podobną sytuację i 'znafcy' mówią zupełnie co innego. Sami sobie zaprzeczają.

Burmiszcz

coś nie tak z główką? no to do lekarza polecam...

ocenił(a) film na 6
Mothyff

Jeśli uważasz że życie ludzkie jest największą wartościom na świecie, to zapewne jesteś socjalistą, ew. bałwochwalcą.

Komunizmu nigdy nie wprowadzono, bo komunizm to wymysł megalomanów-tyranów.

Co do wojen... ciężki temat, jednak jeśli miałbym już się skłaniać ku jakichś, to w imię tych, które w następnych latach, dekadach i stuleciach (już po wojnie), miałby by przynieść dobrobyt, wolność i pokój, ale w rzeczywistości jest odwrotnie (może z małymi wyjątkami).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones