PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747480}

Baba Jaga

Don't Knock Twice
4,8 22 485
ocen
4,8 10 1 22485
Baba Jaga
powrót do forum filmu Baba Jaga

Film byłby naprawdę straszny, gdyby tytułową rolę zagrała posłanka Joanna Scheuring-Wielgus.

theodorebagwell3

Chyba razem z posłem Terleckim :D

konri_511

Nie. Dla niej idealnym partnerem byłby Stefan Niesiołowski. Jak to mówią: każda potwora znajdzie swojego amatora. A na koniec mogliby utuczyć Petrusa i zrobić sobie z niego danie główne.

ocenił(a) film na 6
theodorebagwell3

z Lubnauer mieliby wiecej miesa ...

aproxx

chamy

theodorebagwell3

Mylisz się idealnym partnerem byłby poseł Tarczyński, chociaż tak szczerze najlepiej Babę Jagę odegrałaby posłanka Pawłowicz, serio jej sam wygląd przeraża a styl wypowiedzi to istna wiedzma spoza wioski. Ma kobieta szczęście bo kilka wieków temu skwierczałaby na wolnym ogniu.

momo1100

to prawda, dziwne czasy ze tacy ludzie mają w ogóle coś do powiedzenia

theodorebagwell3

Stare, dobre, bolszewickie poczucie humoru. Zapewne polerowałeś przy okazji bejsbola i portret towarzysza Jarosława.

Sevate

Powiedział ten co masturbuje się przy portrecie Tuskunia klęczącego przed Makrelową.

theodorebagwell3

Bez komentarza

theodorebagwell3

Prawda lewakow ich w oczy kole :-)

theodorebagwell3

A w pośredniaku już byłeś?

Szejku

A zasadził ci ktoś kiedyś kopa w d...?

theodorebagwell3

Nie, i taki pisuarowy przegryw też tego nie zrobi.

Jeb** oszołomów. :)

Szejku

I vice versa POmiocie ubeka bez emerytury. Zajrzyj do słownika.

theodorebagwell3

Nigdy nie głosowałem na PO czy SLD i nikt z mojej rodziny nie był ubekiem, ale wiem, że dla takich pisowskich oszołomów z przeładowanymi propagandą dla ciemnego ludu głowami to ciężkie do zrozumienia i pojęcia. :)

theodorebagwell3

Masz drajw na Krychę Pawłowicz,która wszędzie wtryni swoje rojenia?

Matt_King

The odór ma zryty beret. A na dodatek jest frustratem, ktory nic nie osiagnal. Nawet 500+ go ominelo bo zona odeszla z dziecmi. Potrafi tylko pluc jadem i bezmyslnie powtarzac to co uslyszy w tvpis.

Pawel_Wiechec

Zauważyłem;) Nawet mi go troszkę teraz żal,skoro oznałem jego historię :) Ale tylko troszkę ;)

Matt_King

A mnie ani trochę nie żal takich jak wy folksdojczów zaprzedanych za marne srebrniki. Hans G. chętnie was rozstrzela, bo znany z niego hitlerowiec.

theodorebagwell3

Nie smutaj,a nawet się ciesz ;)Nawet ja po tym roku zostałem symetrystą,któremu wydaje się,że Andrzej D. wygra dziś wybory i nawet mi to wisi.Także żaden już ze mnie foksdojcz :D

theodorebagwell3

A no racja, nawet nie potrzeba charakteryzacji.

ocenił(a) film na 4
theodorebagwell3

Raczej posłanka Krystyna Pawłowicz nadaje się do tej roli

ocenił(a) film na 4
theodorebagwell3

Tylko Krystyna Pawłowicz, jak wyżej pisano.

RAC_79

POchwal się swoją pięknością Henią Krzywonos - pijaczką, złodziejką i oszustką.

ocenił(a) film na 4
theodorebagwell3

Nie znam kobiety.

RAC_79

Tym lepiej dla Ciebie. Lepiej jej nie POznawać.

ocenił(a) film na 4
theodorebagwell3

Uff, ale jestem szczęśliwcem.

theodorebagwell3

pisiorstwo fuj i jak to zwykle chamski język.... pustostan w głowach.... koneserzy kina sortu baba Jaga

smykowicz77

Obrzydliwe to swą wasze sodomiczne spędy dziwadeł. Wara wam od dzieci świry. Własnych nie macie to wara od cudzych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones