PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 070
ocen
6,0 10 1 65070
7,2 30
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

Tracę wiarę w edukację filmową społeczeństwa... 5.9 ?
Na imdb ma 6.9, na rotten tomatoes (wszystkie recenzje najważniejszych krytków zebranych do kupy) 8.2!
No błagam 5.9 mają naprawdę słabe filmy. Co jest z tym filmwebem pytam się

zbyncom

A mnie bardzo zadziwia tak wysoka ocena tego filmu. Ja wytrzymałem może ze 40 kilka minut i w tym czasie nie przestraszyłem się ani razu a wynudziłem tak straszliwie, że musiałem zakończyć oglądanie. Jak dla mnie jeden z najmarniejszych horrorów jakie widziałem.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

ale gównokluby w ekstraklasie to możesz oglądać godzinami. :D Jest to zastanawiające dla mnie. Film nie jest do końca horrorem, tylko jest o depresji i skutach pogłębiania się jej. Horror to jest tylko dodatek i otoczka.

FaelQuest

Jedynie mecze Legii oglądam co i tak jest katorgą. Z kolei jak jest napisane, że film jest zaliczony do gatunku horror to ma mnie wystraszyć a nie obrzydzić.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

bo jak lubisz ch*jowe jumscary to nic dziwnego

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

jak ktoś ocenia takie gówna jak botoks na 10 (!!!) to ja nie mam pytań

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

i botoks na 10 hahaha, takie gówno?

arieljarosz

Pomijając drastyczne sceny to przecież kozak komedia. Teksty wymiatają.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

śmieszne jest według cb np. wsadzenie ledwo co urodzonego dziecka do nerki albo jak babcia zmarła? nie dałem rady obejrzeć tego czegoś do końca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones