PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735131}

Babka

Grandma
6,0 3 910
ocen
6,0 10 1 3910
6,9 12
ocen krytyków
Babka
powrót do forum filmu Babka

Przegapiłem na American Film Festival, więc mam pytanie czy będzie w normalnej dystrybucji w kinach?

nicki678

9 lutego będzie miał premierę na Netflixie.

soxterix

29 kwietnia 2016. dystrybucja: UIP

Azog_7_7

29 grudnia 2016

ocenił(a) film na 7
dafciu7

Prawie dwa lata po światowej premierze?! Ciekawe jaki to ma sens dla dystrybutora i co stoi na przeszkodzie żeby film wypuścić wcześniej?

nicki678

Na to wygląda, ale czemu tak jest, to nie mam pojęcia. W każdym bądź razie, to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.

ocenił(a) film na 6
nicki678

Film jest juz w sieci. Jezeli nie ma normalnej dystrybucji ludzie obejrzą za darmo.

soxterix

Mam netflix i tam tego filmu nie ma.

nicki678

Film już jest pokazywany w kinach.

ocenił(a) film na 6
peace4all

Ale chyba tylko w studyjnych, w komercyjnych typu Cinema się nie uświadczy ;)

udkojagniece

A owszem, był.
Do 19 maja 2016 pokazywalo go wrocławskie Kino Nowe Horyzonty (dawniej znane jako Helios) http://www.kinonh.pl/film.do?id=12286&ind=data%3D%26typ%3Dtyt%26page%3D0%26tytul %3DBabka.

ocenił(a) film na 6
peace4all

Super no ale nazwa kina sugeruje, że właśnie takie filmy się tam puszcza ;)
Naprawdę fajnie jeśli to duże i komercyjne kino i zajmuje się takimi produkcjami. Osobiście nie znam, jestem z Częstochowy. Ale nie mam nic przeciwko kinom mniejszym, sama w takim byłam na tymże filmie właśnie :)

udkojagniece

"Nazwa kina sugeruje"?
Kino Nowe Horyzonty to jak najbardziej nie jest "kino mniejsze", to "multi-kulti-multipleks". A po zmianie nazwy z Heliosa i właściciela na Gutka to kino stało się bardziej dla ludzi.

ocenił(a) film na 6
peace4all

No nie wiem, wysłowiłam się jakoś niezrozumiale? Nazwa kina "Nowe Horyzonty" kojarzy mi się nie z multipleksem tylko z kinem, które puszcza mniej komercyjne filmy, bardziej ambitne i alternatywne. Co jest super a jeśli do tego jest duże bo przejęte po Heliosie to świetnie. U nas z dużych tylko sieciówka Cinema City i czasem naprawdę nie ma na co iść, same głupoty dla mas lecą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones