PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563444}
6,3 10 232
oceny
6,3 10 1 10232
Babycall
powrót do forum filmu Babycall

Pomyłka!

ocenił(a) film na 5

Ten film to jakieś wydumane dziwadło z którego trudno cokolwiek zrozumieć.poza tym nudne i denerwujące postacie

ocenił(a) film na 8
mimi_30

Przy tym filmie trzeba myśleć, wyciągać własne wnioski, domyślać się wielu rzeczy.... Ty widocznie wolisz kino w którym reżyser wszystko poda Ci na tacy, czym oczywiście nie chcę Cie urazić. Ty po prostu lubisz inne kino ale to nie powód żeby tak dobry film jak "babycall" nazywać "gównem".

ocenił(a) film na 8
michal2788

dokładnie trzeba wysilić mózg ale niektórych to przerasta

ocenił(a) film na 6
furror81

Tu mamy wszystko na tac wiec nic nie trzeba wysilać, Koniec filmu jest słaby, za dużo wyjaśnili od tekstu ,,gdzie jest
Anders'' film powinien się skończyć wtedy dopiero masz ,,Mind F*ck'' jak w przypadku gier z serii ,,Sillent Hill''

ocenił(a) film na 3
furror81

Ciebie natomiast przerasta coś innego, ale mniejsza o to.
Film był nudny, ale to wiadomo - rzecz gustu.
Wszystko było w nim jak najbardziej zrozumiałe (tak mi się przynajmniej wydaje) , poza dwoma szczegółami (może tylko dla mnie):
-Helge rozmawiał z synem sąsiadów po tym jak Anna widziała sąsiada wynoszącego zwłoki w śpiworze, więc on też miał "projekcje"?
-Rzekome jezioro było parkingiem, więc dlaczego Anna miała mokre ubrania po ataku?

ocenił(a) film na 3
qpon83

Dobra, już wiem.
Poczytałem inne tematy i trochę mi to naświetliło moje wątpliwości.
Jednak zrozumiałem film troszkę inaczej niż większość, ale analiza wielu interpretacji, dużo mi wyjaśniła.

PS.
Czy da się edytować komentarze?
Ja nigdy nie mogłem.
Nie wiem dlaczego.
Wszyscy tak mają, czy tylko ja?
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones