PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704584}

Bachor

Nasty Baby
5,4 400
ocen
5,4 10 1 400
4,3 6
ocen krytyków
Bachor
powrót do forum filmu Bachor

Film obrzydliwy

ocenił(a) film na 1

Muszę przyznać, że nie zdołałem obejrzeć całego filmu (trochę przewijałem). Oprócz tego, że był obrzydliwy to jeszcze do tego nudny. Możliwe, że go nie zrozumiałem bo oglądałem bez napisów a aktorzy bełkotali. Mimo to jestem ciekaw opinii, którzy oglądali ten badziew, o co w nim chodziło i jakie było jego przesłanie. Ja odpadłem, albo jestem za głupi albo nie dość popaprany.

ocenił(a) film na 1
bezimienny

Dodam jeszcze, że to absolutnie najgorszy film jaki kiedykolwiek widziałem, a obejrzałem ich trochę.

ocenił(a) film na 7
bezimienny

a jaki jest najlepszy film, który widziałeś? Muszę znaleźć perspektywę.

ocenił(a) film na 1
lukluc

stary gdzie moja bryka

bezimienny

Ty tak na serio :) .

bezimienny

A co w nim takiego obrzydliwego?

ocenił(a) film na 1
13Gniewny

wiem, że film jest o gejach ale facet trzepiący drugiemu w towarzystwie kobiety nie jest chyba do końca normalne.

bezimienny

Specjalnie sprawdziłem forum żeby zobaczyć, czy się jakiś ograniczony oszołom trafi. Trafił się. Niestety :(

ocenił(a) film na 4
bezimienny

Wyłączyłeś zanim jeden gejów zabił tego czarnego wariata a reszta pomogła mu ukryć ciało i usunąć ślady?
Bo chyba o to chodziło w filmie ;)

ocenił(a) film na 1
udkojagniece

obejrzałem go od początku do końca. Po prostu w moim prywatnym rankingu film ten znajduje się pośród kilku najgorszych jakie widziałem. Obejrzałem go tylko ze względu na Kristen Wiig, w której jestem zakochany.

ocenił(a) film na 4
bezimienny

Z treści Twojego postu zrozumiałam, że nie dałeś rady obejrzeć -> wyłączyłeś ;)
Dzieło to to nie jest, ale moim zdaniem na jedynkę na pewno nie zasługuje. Ta nuda, miałkość i infantylność głównych bohaterów (których nota bene po prostu nie da się polubić), ich byle jakie życie ma nas nastawić na kino pseudo artystyczne w którym nic się nie dzieje aż tu coś takiego, ciąg wydarzeń doprowadza do wypadku i ostatecznie morderstwa. W zasadzie nie wiem czemu się rozpisuję, nie będę kontynuować bo na pewno Cię nie przekonam :D Ale 1 na 10? Przesadziłeś :D

ocenił(a) film na 1
udkojagniece

oceniłem wtedy pod wpływem chwili, możliwe że film zasługuje na więcej niż jedną gwiazdkę, ale będę musiał obejrzeć jeszcze raz żeby zmienić ocenę. A tak swoją drogą co to znaczy byle jakie życie, czy jeśli człowiek nie żyje wg utartych schematów to jest byle jaki?

ocenił(a) film na 4
bezimienny

Ale oni dla mnie żyli właśnie według utartych schematów, więc nie bardzo rozumiem pytanie? Może się nie zrozumieliśmy, pisząc o bylejakości miałam na myśli taką zupełnie nieciekawą codzienność, zwyczajność, nudę dnia powszedniego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones