PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638081}
6,5 16 977
ocen
6,5 10 1 16977
5,3 9
ocen krytyków
Baczyński
powrót do forum filmu Baczyński

To jest niestety taki kraj. Osobiście podoba mi się "Baczyński", ale bardziej jako paradokument.
Mam nadzieję, że dożyję dnia, w którym powstanie film na miarę jego osobowości. W USA czy
Francji stworzono by obraz na miarę Oskara i wielu nagród filmowych. U nas mamy taki film,
ponieważ nie było pieniędzy.. Niestety szara rzeczywistość. Kręcą "Kac Wawę", seriale i inne gnioty,
a nie ma kasy na film biograficzny o Baczyńskim, Gajcym, Morro i wielu innych..

witekwaff

człowieku , oni z Chopina zrobili jakiegoś dużego dzieciucha w filmie "Chopin pragnienie miłości " (scena z udkiem kurczaka mówi sam za siebie m.in . ;/)
tak myślałam ,że tak samo bedzie z tym wspaniałym poetą ,
Oglądnijcie sobie "Jaśniejszą od gwiazd "- biografia Johna Keatsa -arcydzieło ,te ćmoki z polskiej reżserii powinni sie od nich uczyć i buty im czyścić .
Ja się tylko za to wstydze ,przed Europą że popełniono te słabe filmy .
Niejeden europejczyk zazdrości wybitnych postaci narodowych a tu co ci pseudofilmowcy z tym robią to brak słów .

ocenił(a) film na 4
witekwaff

Bo za kino - i nie tylko kino - biorą się ludzie albo na kolanach, albo mający polskie tradycje i bohaterów w d.... Mamy pokolenie antytalentów, którym na dobitkę rzuca się parę groszy (filmowych!) by COŚ zrobili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones