PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 234
oceny
4,3 10 1 55234
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

Kolejny gniot Vegi

użytkownik usunięty

Po Polityce kolejny shit serwowany przez coraz marniejszego Vegę. Jak widzę oceny na poziomie 7-8 punktów to, aż się dziwie jakie ameby intelektualne ten film tak oceniają. Jest to pól punktu lepsze niż Polityka, ale nadal poziom dla ameb.

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 1

dno jak wszystkie poprzednie, ale cos dla plebsu tez musi wychodzic.

ocenił(a) film na 2
tomekguru

Nie jak wszystkie inne. Tym filmem Vega przeszedł sam siebie. Co prawda stwierdziłem to już po 20 minutach, ale musiałem wypluć te słowa, nie doceniłem talentu Vegi do paździerza, bo dopiero w finale filmu Vega przeszedł sam siebie.

ocenił(a) film na 2
blazini

Kolejny gniot z tą samą ekipą. Grabowski, Stuhr, Zamachowski, Królikowski i jeszcze kilku.

ocenił(a) film na 1

jeśli slysze o nowym filmie vegi nawet nie wybieram się na niego ale ten akurat był na netflixie i jest to zmarnowany czas. żeby to chociaż trochę przypominało rzeczywistość a nie cos pokroju skrzydlatych świń

ocenił(a) film na 1

Film to Dno, ale jak widać jemu to się opłaca. Nawet na takiej chu.. zarabia miliony i stać go, na Lambo za 2 mln. To jest jak z Disco Polo lub dziełami Marvela. Robią na siłe bo się sprzedaje i jest popyt na to.

nie oceniłem jeszcze bo UDAŁO mi się obejrzeć może z pół godziny, ale z ciekawości wszedłem zobaczyć jak jest te arcydzieło oceniane i szczerze nie wiem jak można to ocenić na 7-8? Za sam montaż max 3, a gra aktorska i scenariusz czy nawet sceny 'walk' ... ten film może skończyć na minusie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones