PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 212
ocen
4,3 10 1 55212
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

Królikowski

ocenił(a) film na 7

Królikowski w tych "włosach" naprawdę wygląda jak jakiś przestępca :D idealnie dopasowany do roli, aż źle mu z oczu patrzy. Taki trochę psychol.

ocenił(a) film na 3
Jestem_nieznosna

Jak dla mnie właśnie wypadł nieautentycznie, nie mówię że jest złym aktorem, ma parę dobrych ról na koncie, ale kto wpadł na pomysł obsadzenia go tutaj? Nie było nikogo, kto ma wypisane na twarzy "bad boy"? Przecież on wygląda jak taki słodki misiaczek. Te krzyki i k*rwy brzmiały w jego wykonaniu chwilami dość groteskowo. Ale zrobił co mógł.

ocenił(a) film na 5
Jestem_nieznosna

No i podobny w tym filmie do Christiana Bale’a.

Jestem_nieznosna

Witam wszystkich przyjaciół
Znalazłem miejsce do oglądania w jakości HD. oto gdzie patrzę: MOVIEZAN. COM [/ b]

ocenił(a) film na 3
Jestem_nieznosna

Dla mnie chyba jedyna, dobrze zagrana postać w tym filmie to ta właśnie przez Królikowskiego. Najgorzej oglądało się prawniczkę, Grabowski ze Sturhem też słabo.

mokka2011

Mało autentyczny tytułowy Bad Boy, bez tego czegoś w oku. Nie wspominając o braku uniejetnosci wyprowadzania podstawowego ciosu, przygotowanie do roli mianowicie muskulatura tez marnie, aż się prosiło chociaż O takie detale, obraz byłby inny.

ocenił(a) film na 3
mateuszekrr

Mi jako laikowi, który nie zna się na ciosach akurat takie detale nie przeszkadzały :) A co do samej muskulatury właśnie jako Ci najwięksi zadymiarze nie kojarzą mi się "osilki z siłki" tylko właśnie zwykli blokersi w dresach :)

Jestem_nieznosna

Krolikowski fajny jakozly chlopak :D

ocenił(a) film na 7
Jestem_nieznosna

Zgadza się,Królikowski najlepszy,świetnie wcielił się w role,Hooligans :D.Ale ogólnie cały film dobry,coś jak inny polski film pt,Skrzydlate świnie ;).

ocenił(a) film na 3
Jestem_nieznosna

No właśnie Królikowski to chyba jedyny akcent pozytywny w tym filmie. Za dobry to aktor dla takich produkcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones