PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37563}
7,4 109 349
ocen
7,4 10 1 109349
5,1 8
ocen krytyków
Bad Boys II
powrót do forum filmu Bad Boys II

CHAMSKIE kino

ocenił(a) film na 1

żenada pod każdym względem. Pomyśleć, że za film ten odpowiedzialny jest reżyser znakomitej części pierwszej.
Film zrobiony z pogardą dla widza i dla człowieka. To co w tym filmie dzieje się z ludzkimi ciałami woła o pomstę do nieba.

Na pewno będzie się podobał fanom podobnego filmu "WANTED - ŚCIGANI".

Wszystko w tym filmie jest źle: intryga jest niejasna, tok opowiadania nieprzejrzysty, chaotyczny, często wręcz improwizowany.
Wszyscy obrzucają się mięsem. Każdy dla każdego jest motherfu..."

MICHAEL BAY sięgną dna. To samo dotyczy WILLA SMITHA i MARTINA LAWRENCE'A którzy sponiewierali własne postaci.

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

czyli ogólnie chcesz przez to powiedzieć że film jest dobry i bardzo ci się podobał ?

użytkownik usunięty
AutorAutor

Przecież ten film jest zajebiście śmieszny i lepszy od części pierwszej :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
AutorAutor

Muszę się z Tobą zgodzić, a szczególnie ze zdaniem "Film zrobiony z pogardą dla widza i dla człowieka". Przypuszczam, że zachwycone tym filmem mogą być tylko dzieci do lat 14 lub ktoś, kto się nieźle zjarał. Naprawdę, po części pierwszej Bad Boys spodziewałem się w dwójce czegoś dużo lepszego. A tu wszystko denne, głupie, bez sensu, na siłę i w ogóle... Dialogi czasem są tak głupie, że to się w głowie nie mieści. Możecie mnie wyzywać od czego chcecie, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Lubię filmy akcji, które przecież nie mają być ambitne i często takie nie są, ale ten film to przeszedł wszelkie granice. Oby Will Smith nie miał już więcej takich wpadek, bo wraz z Lawrencem nawet nie postarali się, żeby coś z tego filmu dobrego było, zgarnęli kasę, powygłupiali się i tyle...

użytkownik usunięty

haha
nie znacie sie i tyle !:o
filma kocham !

ocenił(a) film na 3

Jeden z niewielu filmów z których wyszedłem z kina w trakcie seansu.

ocenił(a) film na 7
harry_82

Z Predators nie wyszedłeś?

ocenił(a) film na 10
AutorAutor

Za każdym razem jak oglądam Bad Boys 2 film podoba mi się jeszcze bardziej . Nie wiem czemu są osoby które chcą wcisnąć innym że film oraz aktorzy którzy w nim zagrali sięgnęli dna . Film był hitem jednym z lepszych o ile nie najlepszych filmów akcji naszych czasów . Zawsze znajdą się jakieś marudy które powiedzą ze fabuła była płytka , za dużo przekleństw że był na poziomie 14 latka ( możliwe że osoba która to napisała jest na takim poziomie nie wnikam ) itd. . Ale niema się co oszukiwać uznam ze się zemną zgodzicie że są w mniejszości . Film wypasiony czekam na kolejną część i mam nadzieje że będzie tak udana jak Bad Boys 2

pozdr!!

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

film jak film jedni go uwielbiają a inni nim gardzią kwostia gustu mi się średnio podobał

ocenił(a) film na 5
krzysiek_34_21

Dla mnie film żałosny. Pod każdym względem. O ile pierwsza część była do wytrzymania, to przy drugiej strasznie się męczyłem. Najgorszy film z Willem Smithem jaki widziałem.

ocenił(a) film na 7
fanmanu

Mało filmów z Willem Smithem więc widziałeś.

ocenił(a) film na 4
AutorAutor

Całkowicie się zgadzam. Film słabiutki dobry chyba dla tych co lubią oglądac obrazki. NIE POLECAM

użytkownik usunięty
jerzy_pil

ha ha !
jakie znowu obrazki ! >??

JA POLECAM ! ;o
no pewnie ze nie jakis megaaa kurde akcje na 6 ! ale no nie o to w nim chodzi . troche śmichu, jakies pif paff i juz ! o ! jeszcze ciutek taki wątek milosny sie plącze ;o
o ! i taki mial byc !. kurde.. dx

ocenił(a) film na 8

Nikitka, mnie się ten film również podoba, ale jeśli masz go bronić w taki sposób, jaki zaprezentowałaś wyżej, to lepiej sobie oszczędź fatygi...

ocenił(a) film na 3
AutorAutor

Muszę się z tobą zgodzić Autor, poziom większości żartów jest bardzo niski.

użytkownik usunięty
_Andrzej_

hahahhhaaaahahahha
zesram sie;d;d

poczucie humoru ! > ja mam !
haha ;-333333333

użytkownik usunięty

a poza tymmm to napisqłam ze TROCHĘĘĘ kurde smiechu !
;-ddd
łaaa
nie jest to jakis beny hilh ( jebnięty akurat )
aleee no!
sprostowac nalezy !

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

weź się ogarij człowieku. w komedii doszukałeś się pogardy dla człowieka?? trochę dystansu. i to właśni pierwsza część była nudna i bezbarwna.

użytkownik usunięty
klakoi

obydwie były zajebiste.............................................

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
mertro

hehehe
a twoja wypowiedź przekozak
10/10
P.S popieram :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones