PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539161}
6,5 37 494
oceny
6,5 10 1 37494
5,6 7
ocen krytyków
Bad Boys for Life
powrót do forum filmu Bad Boys for Life

Trailer trzyma poziom jak sam sku#wEsyn ;)) Wiadomo,że jakośc techniczna jest współczesna, ale treść sie zachowuje - z tego co widać w "zlepku" :)

Przy wszechobecnym odgrzewaniu kotletów i żerowaniu na marce, liczyłem na trzy z tysiecy, z tego grzebania w "trupach"... :

"Top Gun - Maveric" , "Bad Boys for life" i "Coming to America2". Jak na razie pierwszy zwiastun pierwszego z wymienionych - czysta maestria. Drugi - lepiej niz lepiej , jest tzw GIT! . Jeszcze zwiastun z Murphym niech mnie ukontentuje i czekam na te "podeszwy" schabowe jak pies pod stołem panskim :D

ocenił(a) film na 6
mateos8

W trailerach jest coś co mi sie podoba ! To niebieskie Porshe ! a reszta ? niby nie jest zle,ale zeby nieokazało sie,że to co najlepsze pokazali w zwiastunach.Smith jeszcze jakoś sie trzyma,ale Lawrence sie postarzał i ma problemy z nadwagą.Tyle lat trzeba było czekać na 3 cześć...mam nadzieje że było warto !!

ocenił(a) film na 7
Kesler_2

Było warto, jest śmiesznie, jest z rozmachem, dobre zakończenie trylogii, z furtką na spin-off. Może scenariusz nie jest zbyt wielkich lotów i trochę trywialny, jednak czuć klimat starych Bad Boys'ów.

Kesler_2

Znalazłem stronę dobrej jakości. Możesz także spróbować >> MOVIEZAN, COM

ocenił(a) film na 6
gana_maleha

Chu...mnie obchodzi co znalazłeś.

ocenił(a) film na 4
mateos8

No, nie... Niestety film tylko ujdzie. Chowa się do 1. Niby wszystkiego jest więcej, ale jednak to nie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones