PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539161}
6,5 37 448
ocen
6,5 10 1 37448
5,3 6
ocen krytyków
Bad Boys for Life
powrót do forum filmu Bad Boys for Life

Katastrofa

ocenił(a) film na 3

Spojrzałem na budżet i opadła mi szczęka. 90 milionów, a film wygląda jak kategoria B.
Już pierwsza scena gdzie zobaczyłem Martina L. który wyglądał jakby miał poważne problemy z chodzeniem i mówieniem ogólnie miałem wrażenie, że aktor jest chory na Parkinsona :/
O wyglądzie już nie napiszę.

Całość wygląda jak klasyka seriali lat 90, coś jak Renegat. Fabuła na początku leci z kopyta i bardzo dosłownie wszytko jest pokazane. Aby przeciętnego widza z US poukładać w "zawiłościach" tego uniwersum.
Im dalej w las tym gorzej. Mamy klasyczne gangi, porachunki, Meksykanów i infantylną zagadkę....o której dowiadujemy się na koniec.

Całość jest okraszona reanimacyjnymi żartami obu głównych aktorów, obaj wyglądali jakby przed chwilą wyszli z domu starców. Jak to was śmieszy i uważacie to za dobre kino akcji....współczuję. Do tego 3 młodych w czołgu z krabem....

Tragedia i zmarnowany czas. Nie polecamy.

Simon_Harrison

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones