PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539161}
6,5 37 448
ocen
6,5 10 1 37448
5,3 6
ocen krytyków
Bad Boys for Life
powrót do forum filmu Bad Boys for Life

Bad Boys tacy jacy powinni być, tacy jacy byli 25 lat temu. Najlepiej wydane 58 zł (bo zabrałem do kina żonę) w tym półroczu. Nie ma tu dramatów, nie zastanawiasz się czy im się uda...oglądasz i bawisz się od początku do końca. POLECAM dla fanów MUST SEE!!!!

ocenił(a) film na 8
VBB

W ogóle zabawne, że w tym filmie jest więcej o relacjach małżeńskich niż chociażby w "Historii małżeńskiej". No i też Martin Lawrence mimo że pantoflarz i niby oferma, to nie wkurza i jak trzeba potrafi porządnie postrzelać.

ocenił(a) film na 7
VBB

Gdzie ty do kina chodzisz za 58zl,? Jezu...

ocenił(a) film na 3
VBB

Troll - ten film to popłuczyny po BAD BOYS .

lupus198116

Uff - bałem się, że tylko mnie też tak się skojarzyło. Straszna pierdoła ten film - tylko do obejrzenia w domu do niedzielnego obiadu. Pozdrawiam wszystkich ;)

ocenił(a) film na 5
KajLee

Zgadzam sie z toba , i tak na szczescie zrobilem, jedyny smieszny dla mnie moment to ten w ktorym martin dotyla guza na czole kolesia

ocenił(a) film na 4
VBB

Jaka tu zabawa, jak wil smith ciągle niezniszczalny a finał można przewidzieć po dwudziestu minutach?

ocenił(a) film na 8
VBB

Oj mylisz sie kolego bo tworcy tego filmu sporo do fabuly wprowadzili dramaturgii. Nie jest to typowa komedia akcji ale bywa tez powaznie bywa tez ckliwie co moim zdaniem wyszlo wysmienicie. Zapomnialem tez dodac ze jest tez brutalnie i krwawo bo krew leje sie dosc mocno. Wazne ze razem z zona dobrze sie bawiliscie bo o to przeciez chodzi idac do kina. Film w kinie ma byc rozrywka by zapomniec o szarej codziennosci. Po to przeciez idziemy do kina a nie na meczacy trudny jakis dramat psychologiczny po ktorym jestesmy bardziej wymeczeni niz przed przyjsciem do kina. Mam cicha nadzieje ze zrobia czesc czwarta bo potencjal caly czas jest... Nie wiem jak ty ale wolalbym zdecydowanie zobaczyc BB4 niz GLINIARZA Z B.HILLS4 na ktorego kompletnie nie ma pomyslu.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

na Bad Boys3, później na Bad Boys for life też nie było pomysłu i go nie znaleziono...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones