PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637786}
4,3 39
ocen
4,3 10 1 39

Bad Meat
powrót do forum filmu Bad Meat

Hmmm...

ocenił(a) film na 6

Naprawde ciezko mi ocenic ten film...bardziej obrzydliwy niz krwawy (spodziewalem sie sporo gore
a tu tylko kilka lekkich krwawych scenek). Aktorstwo nie najgorsze, efekty tez do zaakceptowania (to
wkoncu niskobudzetowka)...Jedno, co mnie wnerwilo to zakonczenie...a wlasciwie jego brak...film
sie urywa i nie mamy pojecia, co stalo sie z bohaterami, kim byla zabandazowana postac ze
szpitala, skad sie wzial ten caly "wirus"...Dalem 6 bo ogladalem z zaciekawieniem ;)

ocenił(a) film na 3
otfi

Zaprawdę brak mi słów żeby opisać ten film. Jak akcję w obozie można jeszcze z przymrużeniem oka przełknąć tak wątek szpitalny jest wyjęty z kontekstu. Niestety brak zakończenia dyskwalifikuje podciąganie oceny. Nawet przy braku budżetu można było zrezygnować z oglądania zabandażowanej postaci walącej bez sensu w klawiaturę i dokręcić jakieś satysfakcjonujące zakończenie a tak mamy pół filmu i napisy końcowe. Chciałem dać naciągane 5 bo mogło coś z tego być ale niestety nawet Elizabeth Harnois nie zrekompensuje przerwania filmu w połowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones