PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766823}

Bahubali: Finał

Baahubali 2: The Conclusion
7,4 915
ocen
7,4 10 1 915
Bahubali: Finał
powrót do forum filmu Bahubali: Finał

Moje oceny...

ocenił(a) film na 7

...są jakie są... A oceniałem ten film (jaki i poprzedni, oczywiście) w kryteriach "europejskich". Natomiast, mając świadomość tego, że to "dzieła" Bollywoodu, obu filmom i aktorom dokładam CO NAJMNIEJ po 2 więcej. Co więcej - samym filmom - co najmniej po 2 za efekty specjalne (Hollywood wymięka!). Oczywiście, nawet Chińczycy wysiadają przy "wyczynach" "bohaterów", ale, w ogólnej konkluzji, zaje...fajne są oba filmy! I jeszcze te cudne "pieśnio-tańce" (jak to Bollywood)... Na prawdę polecam!!!

mp65warka

Tylko że to nie jest bollywood :P (rozumiem, że z naszej perspektywy to może byc mało istotny'drobiazg', ale to trochę tak jakby ktoś z Azji napisał o polskim filmie, 'fajne kino angielskie' :P Bo Europa w sumie porównywalna wielkością do Indii, najbardziej znane jest kino anglojęzyczne, więc po co się 'rozdrabniać' na jakieś tam inne jeszcze kinematografie lokalne :P Nawet jeśli operują językiem z zupełnie innej rodziny)

ocenił(a) film na 7
ciummaa

"A sama to choć zrozumiawszy co ja (i sama) napisawszy"?! Ja przecież nawet się nie zająknąłem na temat amerykosów, dla których jakaś "polska" to najprawdopodobniej miasto w Azji (zakładając, że te przetłuszczone trolle znają takie pojęcie, skoro połowa ich nie zna nawet nazwy ich "stolicy")...

ocenił(a) film na 10
mp65warka

Tollywood, kolego, to jest Tollywood ☺

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones