PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664146}

Balerina

Ballerina
7,1 14 417
ocen
7,1 10 1 14417
Balerina
powrót do forum filmu Balerina

...większość trailerów pokazuje, że film wydaje się trochę poniżej średniej i aż mnie dziwią tak wysokie oceny, że aż zainteresowałem się tym filmem. Raczej nie obejrzą ale będę czekał na premierę w Polsce. :)

P.S. zauważyłem w trailerze przypadek "złego dotyku". oczywiście to niewielka wpadka animatorów ale i tak trochę będzie do pośmiania. :)

ocenił(a) film na 9
nieznajomy43

Polecam obejrzenie http://www.matczynefanaberie.pl/film-animowany-balerina-recenzja/

MatczyneFanaberie

wydaje mi się, że trochę za wysoka ocena, szczególnie porównując do Pianisty.
Ale rozumiem, że z czasem gusta się zmieniają szczególnie jeśli ogląda się jeden typ filmów. ;)

Polecam obejrzeć też Kubo i Dwie Struny, Zootopia oraz LEGO® BATMAN: FILM, oczywiście zależy od wieku pani dzieci. :)

oraz miło by było zobaczyć Pani recenzje filmów od Don Blutha (do 89r.) oraz Studia Ghibli. Bo filmy mają rewelacyjne. :)

ocenił(a) film na 9
nieznajomy43

Filmy wyższych lotów oglądałam w czasie studiów i zanim pojawiły się dzieci. Wiem, że wkrótce będziemy takie filmy oglądać wspólnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones