PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664146}

Balerina

Ballerina
7,1 14 384
oceny
7,1 10 1 14384
Balerina
powrót do forum filmu Balerina

totalne zaskoczenie

użytkownik usunięty

W ostatnich tygodniach praca zmusiła mnie do zobaczenia w kinie dwóch bajek. Pierwszą miał byś Sing, ale zamiast tego była Balerina - tytuł dla mnie kompletnie anonimowy. Wiedziałem o nim tyle co widziałem na plakatach - czyli jakieś g.... dla dziewczynek. I choć nie mogłem podejść do tego tytułu z większym dystansem to byłem filmem niemalże zachwycony. Dziewczynkom film spodoba się na pewno, ale ma potencjał by zadowolić także męską część młodej publiczności. No nie tylko młodej jak widać po mnie.

Tym bardziej doceniam klasę tego tytułu, że tydzień po nim oglądałem ostatniego smoka świata - czyli tytuł raczej dla chłopców a tym samym spodziewałem się czegoś bardziej w moim guście a dostałem totalny syf w którym na siłę w morzu szajsu doszukać się mogę 2-3 (góra) pozytywów...

Balerinę polecam, gdybym był młodszy może sam bym zaczął marzyć o zostaniu Prima Baleronem i tańcach w balecie. Drugi z wymienionych tytułów omijajcie szerokim łukiem...

PS: chcecie nakłonić córeczki do udziału w jakichś ciekawych zajęciach pozalekcyjnych, ale nic im się nie chce? puśćcie im ten film a same poproszą zebyście zapisały je na balet^^

Również jestem pozytywnie zaskoczony tą animacją. Też myślałem, że to dla dziewczyn a tu proszę, nawet się wzruszyłem mimo iż ja to facet. ;)

ocenił(a) film na 7

Wyemitowany 1. listopada 2021 przez TV Puls 2, po przerzucaniu kanał włączony od niechcenia i... zostałem do samego końca. Niesamowita animacja z potężnym przesłaniem. Szkoda, że kiedy ja byłem dzieckiem nie było takich animacji.

użytkownik usunięty
dingo21_filmaniak

Dobrze widzieć, że nie pomyliłem się zakładając, że ten film ma duże szanse podobać się każdemu bez względu na płeć i wiek widzów.
Dobrze kiedy bajki (i nie tylko bajki) oprócz akcji mają jakieś przesłanie, jakieś morały które mogą dziecko bawiąc nauczyć czegoś pozytywnego przy okazji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones