PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36514}
7,2 1 301
ocen
7,2 10 1 1301
Ballada o ścinaniu drzewa
powrót do forum filmu Ballada o ścinaniu drzewa

filmik ani trochę śmieszny ani ciekawy, tym bardziej dziwi mnie tak wysoka ogólna ocena, przyznana chyba tylko z powodu jakiegoś sentymentu. Dla mnie taki filmik to kompletna klapa i strata czasu; 2/10 tylko za to, że to krókometrażówka i łatwiej było przez to przebrnąć.

ocenił(a) film na 8
guliver_filmweb

Pier.... głupoty, tyle ci tylko powiem, fakt film może nie powala na kolana ale jest dobry napewno lepszy niż film "Ciacho" które tak wysoko oceniłeś

ocenił(a) film na 3
Jandall

5/10 to chyba nie jest tak wysoka ocena, a na "Ciachu" przynajmniej parę razy się pośmiałem, w przeciwieństwie do tego filmu. Może przesadziłem w tytule tematu ale taki humor naprawdę do mnie nie przemówił, można coś lubić albo nie. Nie bierz tego personalnie, ale na FW są ludzie którzy przyznają zawyżoną ocenę za starą datę i czarno-biały obraz. Jeszcze rozumiem przyznawanie wysokiej noty horrorom, które dzisiaj bardziej śmieszą, ale kiedyś bardzoooooo straszyły jak np. "Egzorcysta" albo "TCM", ale w kwestii humoru taka prawidłowość raczej nie powinna obowiązywać. Ten filmik w ogóle mi się nie spodobał pod żadnym względem, każdy może mieć własne zdanie.

guliver_filmweb

Nie, nie każdy. Tylko niektórzy mogą mieć swoje zdanie, reszta ma milczeć. Bo skoro każdy ma mieć swoje zdanie to po co w ogóle gadać? I

ocenił(a) film na 7
Jandall

ale czego się spodziewać po osobie która MORDERCZEJ OPONIE daje 9 ;) to jakiś jajcarz i komediant albo wyraźnie brak mu obycia z kinem ;) hmm zaraz TAKSÓWKARZ 6??? xD

ocenił(a) film na 8
elrod

ROTFL!! Serio? Oponie dał 9*?!!! To nie dziwi, że za ten majstersztyk sztuki aktorskiej daje 3*.

ocenił(a) film na 7
guliver_filmweb

Na Boga- film jest fascynujący! I te dialogi pana Feriduna- "...przepraszam, że biorę ręką, ale nie mam czym". Jak można pisać takie rzeczy? Doprawdy, nie pojmuję...i nie pozdrawiam, nie życzę miłego dnia! Ale nie używam języka nienawiści!

washack

Autor tematu po prostu jest za młody i rozumie tylko humor podany na tacy (martwica mózgu 10/10 - ręce opadają), a jak trzeba się wysilić żeby zrozumieć, to już jest nudno...

ocenił(a) film na 8
Egon_Olsen

hahahaha jak porównywaćw ogóle " ciacho" - te dziadostwo, z klasyką komedii, miniaturka ale cieszy i to jak bardzo

guliver_filmweb

Jasne, 2, gdzie mu do martwicy mózgu!?

ocenił(a) film na 7
guliver_filmweb

No guliver, twoja podróż nabrała złego kierunku, z tytułem to przesadziłeś. Mógł Ci się nie podobać ale od razu g.
To bezpodstawne oszczerstwo.

guliver_filmweb

Debillo

ocenił(a) film na 3
edebski

I jaki to ma sens? Co ta "wypowiedź" wnosi do dyskusji sprzed 7-9 lat? ;)

guliver_filmweb

Po prostu - moje zdanie. Gość ma inne poczucie humoru, wolno mu, ale nie, musi od razu zjechać wszystko, bo to nie jego bajka. Debillo. EOT

ocenił(a) film na 3
edebski

Ok, no to ja też mam swoje zdanie. Szanuję EOT, dodam jednak krótko coś na swoją obronę - być może niepotrzebnie użyłem mocniejszego wyrazu w tytule tematu, jednak nikogo nie obrażam, wyrażam tylko moją opinię o tym filmie; nie podobał mi się i tyle, nie atakuję ludzi którzy ocenili go wysoko; podtrzymuję że nie lubię zawyżania oceny za datę produkcji i czarno-biały obraz no ale może niektórym podobał się autentycznie, bez żadnego związku z jego wiekiem

ocenił(a) film na 9
guliver_filmweb

Sprawa jest prosta - twoja percepcja nie odbiera tego poczucia humoru, na którym wyrośli urodzeni przed rokiem 1980.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones