PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4045}

Bandyci czasu

Time Bandits
6,9 5 884
oceny
6,9 10 1 5884
6,5 8
ocen krytyków
Bandyci czasu
powrót do forum filmu Bandyci czasu

Widziałam go kiedy byłam bardzo mała i zwłaszcza końcówka wywarła na mnie duże wrażenie (negatywne, oczywiście, długo nie mogłam się przestać bać). Obejrzawszy go po latach stwiedzam, że jest okropny i dziwaczny. Podoba mi się humor w stylu Pythonów, ale tutaj nie widziałam nic śmiesznego (może poza Robin Hoodem w wykonaniu Cleese'a). Kategoria "Familijny" też niezbyt mi tu pasuje, nie pozwoliłabym dziecku tego obejrzeć. Nie uważam, że filmy dla dzieci powinny być słodkie i różowe, trochę negatywnych emocji też jest potrzebne, ale to już jest przesada.

ocenił(a) film na 7
piyoko

Oglądałem go również jako dziecko, już dokładnie całego nie pamiętam ale miałem takie same wrażenia. Końcówka zbyt negatywna było mi strasznie, smutno i źle po tym filmie. Choć mimo wszystko ma swój dziwny, pokręcony, mroczny urok lecz nie są to klimaty dla dziecka.

ocenił(a) film na 8
lunathyk

Ja też oglądałem ten film po raz pierwszy gdy byłem dzieckiem, pamiętam, że wywarł na mnie wielkie wrażenie i bardzo mi się podobał. Mrok to nie klimat dla dziecka? Cóż, niektórzy uważają, że klimat dla dziecka to animowane bajki o stworach napierdalających się nawzajem młotami po głowach... Dzieci potrzebują mrocznych filmów jak każdy, oczywiście zachowując pewne proporcje. Ten film taki jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones