PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509}
7,4 29 261
ocen
7,4 10 1 29261
6,1 7
ocen krytyków
Bandyta
powrót do forum filmu Bandyta

:/

ocenił(a) film na 4

niestety moja ocena to 4 film do obejrzenia ale słaby /ujdzie....szkoda tylko tej muzyki w
takim filmie bo jest naprawde cudowna....dialogi banalne...luki w fabule....aktorstwo
drewniane ,zwlaszcza w scenie zblizenia głównego bohatera z Maria wiało sztucznością....

ocenił(a) film na 7
royalairness23

To jest prosty film to i dialogi są proste. Napisz proszę szerzej jak powinna dla Ciebie wyglądać idealna scena seksu dla samego seksu? Dobrze, że przynajmniej zgadzamy się co do kwestii muzyki.

biedroneczka_90_8

Od tyłu !

ocenił(a) film na 5
royalairness23

W wielkim skrócie: muzyka świetna, film słabizna.

ocenił(a) film na 7
royalairness23

Muzyka fenomenalna. Również fantastyczne zdjęcia. Obsada również świetna. Czego zabrakło ? Scenariusz jak i reżyseria robiona pod prostego widza. I to jest zasadniczy błąd. Mnie bolą takie rzeczy. Bo jakby muzyka, zdjęcia itd były do kitu to OK, ja bym to przełknął. Ale gdyby reżyser, a - przede wszystkim - scenarzysta stanęli na wysokości zadania to powstało by arcydzieło. Bo i temat fantastyczny i cała reszta się "zgrała". Ale niestety:
zdjęcia - 10/10
obsada (jak na możliwości) - 10/10
muzyka - 100/10 (!!!)
fabuła - 4/10

Ostatecznie 7/10 wydaje mi się uczciwe. Ale serce mnie boli, bo mogło powstać arcydzieło. Ale przynajmniej muzyki p. Lorenca nikt mi nie zabierze. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones