PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509}
7,4 29 260
ocen
7,4 10 1 29260
6,1 7
ocen krytyków
Bandyta
powrót do forum filmu Bandyta

Świetna obsada, wspaniała muzyka. Fabuła prosta ale dobrze się ogląda.
Czemu ta Elena umarła? w końcu mieli już sprzęt itd...
Trzeba też przyznać że muzyka to arcydzieło.

aln_filmweb

Umarła,bo nikt nie gwarantował pomimo uzyskanych środków(zdobycia zastawki, zgody lekarza i pieniędzy) ze operacja się uda, może umarła , bo nie chciała żyć bez Jorgu ??
Rzeczywiście muzyka zapiera dech w piersiach, szczególnie Mro iło i Taniec Eleny :))
Szkoda tylko ze TVP puszcza naprawdę dobre i wartościowe filmy o drugiej w nocy :(

ocenił(a) film na 10
MUSSS

Mi się wydaje że mogła też udawać miłość do Bruta aby nie zabrał Iorgu bo myślała że może to zrobi chociaż jej sceny zazdrości to wykluczają.
Jeszcze jedno, czytałem komentarze z dołu i na szczęście tylko niektórzy dawali słabą ocenę bo jak ktoś daje 1 co znaczy że równa ten film np z "Kac Wawa" to oznacza że taka osoba jest kompletnym kretynem... I te niektóre uwagi do filmu na które przeciętny widz nie zwraca uwagi. Tak jak mówiłem i to jest moje zdanie i mój gust, najlepszy polski film.

ocenił(a) film na 10
MUSSS

wiesz M jak sraczka jest ważniejsza niż bandyta. Tego 22 może obejrzy 500 000 a M jak sraczkę z 3 000 000

ocenił(a) film na 10
aln_filmweb

Tak jak ktoś już wyżej napisał - umarła, bo gwarancji powodzenia pomimo zdobycia zastawki i tak nie było. Ale w dużej mierze lekarz nie miał do takiego zabiegu najlepszych kwalifikacji no i...lubił sobie wypić. Zwróć uwagę, ile sobie łyknął przed tą operacją. No i te warunki tam, ja bym sie zdziwiła osobiście, jakby udało jej się to przeżyć, ale cóż, spróbowac trzeba było.

aln_filmweb

Sincai w jednej z końcowych scen wspomina, że zastawka dla Eleny była sztuczna, a ktoś (nie pamiętam już kto) domaga się jej zwrotu. Wnioskuję, że nikt poza nim nie zdawał sobie sprawy z tego, jak to naprawdę było. A lekarz upił się po operacji, bo obwiniał się za śmierć dziewczynki.

cuckoo_277

@cuckoo_277 Wymiana zastawki serca polega na wstawieniu tzw sztucznej zastawki... :) Zwrotu, zapewne kasy, domagała się kobieta która kupiła Iorgu bo okazał się farbowanym blondynem.

ocenił(a) film na 9
mateush94

Najchętniej kupiła bym wszystkie te dzieci i to bez farbowania !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones