PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687066}
7,3 587
ocen
7,3 10 1 587
Bang Bang
powrót do forum filmu Bang Bang!

O dziwo lepszy od oryginału, co trzeba przyznać nie zdarza się często:
lepiej wykreowane postacie, a także dopasowani aktorzy
i ta nutka absurdu tak pasująca do Bollywoodu

Ve97

Moim zdaniem Katrina położyła ten film. Lubię ją, jest niewątpliwie bardzo atrakcyjna, ale to aktorskie drewno. Przez nią film oceniam na 5, a mogło być lepiej.

Ve97

Muszę obejrzeć oryginał.

ocenił(a) film na 9
Ve97

ja się nie zgadzam do końca z ostatnim wersem: ,,i ta nutka absurdu tak pasująca do Bollywoodu''
oryginał też jest dość absurdalny (co powtórzono w Bang Bang) a i tak świetnie bawiłam się na obu seansach
np. ta scena w samolocie, spadają, ale i tak znajdą bez problemu czas by zażartować i się napić, albo latające samochody, a to wszystko w Wybuchowej parze ;)

ocenił(a) film na 6
Asooran

Mi raczej chodziło, że absurd w przeciwieństwie do Hollywoodu, Bollywoodowi pasuje. Dlatego też, w tej wersji nie można uważać go za przywarę filmu. Z tego co pamiętam ,,Wybuchowa para" była mocno krytykowana za wspomniany absurd.

ocenił(a) film na 9
Ve97

aaa to zwracam honor, musiałam źle zrozumieć, a co do tej krytyki: nie dziwię się, coraz częściej ludzie zapominają że kino to też rozrywka, i nie zawsze musi być ambitne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones