PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687066}
7,3 587
ocen
7,3 10 1 587
Bang Bang
powrót do forum filmu Bang Bang!

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Znacie podobne filmy?
Głównie chodzi mi o wątki muzyczne-taneczne (Scena w restauracji) + wątki komedii romantycznej.

użytkownik usunięty
wisNia_

W Bollywood znajdziesz dużo filmów z teledyskami, ale biorąc pod uwagę gatunek komedii romantycznej moje ulubione to Jab We Met, Anjaana Anjaani, Mere Brother Ki Dulhan, Band Baaja Baaraat.

ocenił(a) film na 10

Obejrzałem już wszystko co podałeś, mozesz podać jeszcze?

użytkownik usunięty
wisNia_

Widzę, że tamte się podobały. :D

Action Replayy, Ajab Prem Ki Ghazab Kahani, Bachna Ae Haseeno, Chashme Baddoor, Desi Boyz, Ladies vs Ricky Bahl, Main Tera Hero, Pyaar Ka Punchnama, Teri Meri Kahaani, Tere Naal Love Ho Gaya, Vicky Donor, Yeh Jawani Hai Deewani

Bardziej akcja/sensacja, ale piosenki są fajnie wplecione: seria Dhoom, Once Upon A Time In Mumbai, Jannat 2
Kick, Dabangg - te trzeba traktować z przymrużeniem oka, ale można się na nich naprawdę fajnie bawić ;)

Jak mi się coś przypomni, to dopiszę.

ocenił(a) film na 10

Ostatnio sporo ogladałem i już mi brakuje pomysłów możesz coś Red polecić? :)

użytkownik usunięty
wisNia_

Sam też sporo znalazłeś. ;) Aż Ci zazdroszczę poznawania po raz pierwszy tylu fajnych Bollywoodów. :D

Aisha, Barfi, Chance Pe Dance, Dil Toh Baccha Hai Ji, Ek Tha Tiger, Dostana, Hum Tum, I Hate Luv Storys, Isi Life Mein, Ishq Vishk, Jhoom Barabar Jhoom, Khoobsurat, Kismat Konnection, Kyun Ho Gaya Na, Life in a Metro, Life Partner, London Paris New York, Mujhse Fraaandship Karoge, Namastey London, Ramaiya Vastavaiya, Salaam-E-Ishq, Salaam Namaste, Socha Na Tha, What's Your Raashee?

ocenił(a) film na 10

Sprawdzę na pewno, dzięki! Teraz oglądam Milenge Milenge.
Aż chciałoby się pojechać do Indii.

użytkownik usunięty
wisNia_

Milenge Milenge nie widziałam akurat, też mam jeszcze sporo do nadrobienia. :)

ocenił(a) film na 8
wisNia_

Polecam jeszcze: Jestem przy tobie (Main Hoon Na), Don, Nigdy nie mów żegnaj (Kabhi Alvida Naa Kehna), 3 Idiots, Ghajini, Hasee Toh Phasee.

ocenił(a) film na 8
wisNia_

No i oczywiście Gdyby jutra nie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones