PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158792}

Bangkok - ostatnie zlecenie

Bangkok Dangerous
6,2 491
ocen
6,2 10 1 491
Bangkok ostatnie zlecenie
powrót do forum filmu Bangkok - ostatnie zlecenie

bardzo dobry, ale nie dla wszystkich, co widać zresztą po ocenie.
To nie jest tępe, hollywoodzkie kino akcji z nicolasem cagem co ma super zabawki, pracuje dla grubych ryba i sprząta inne grube ryby.
Bohaterem jest przecietny, biedny taj, który mimo swojej niepełnosprawnosci daje sobie rade w życiu, a ze w sposób mało "ludzki" ?? cóż takie już życie, jeden jest lekarzem, drugi złodziejem a trzeci zabójcą.
Co jest ciekawego w tym filmie?? przede wszystkim oszczędna forma, jak wiadomo nasz tajski kolega jest głuchoniemy, więc ilość dialogów jest ograniczona ale jest to tylko plus, który buduje klimat.
Ciekawa postać głownego bohatera, ma coś z sierotki marysi, a również coś z zimnego egzekutora
Wszystkiego dopełnia mocna, klubowa muzyka, która obrazuje nam życie nocnego, przepełnionego seksem i przemocą Bangkoku.

BlackShit

ty zapewne zassałeś go z chomikuj.pl podaj mi link bo ten film mam bez lektora i napisów nie mogę odpowiednich znaleźć

ocenił(a) film na 10
BrownMaster

na chomiku nie ma, ja stąd brałem http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=1210367&highlight=
a napisy miałem z napisy.info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones