PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668807}

Banita

Outcast
5,3 6 377
ocen
5,3 10 1 6377
Banita
powrót do forum filmu Banita

4/10 strasznie nudny

ocenił(a) film na 4

Niby pomysl na fabule dobry, jednak wykonanie pozostawia wiele do zyczenia... Gra aktorska jest strasznie sztywna i slaba. Historia - przewidywalna, do bólu schematyczna. Watki plytkie. Praca kamery - wielce chaotyczna... ogolnie jeden ze slabszych filmow jakie w ostatnim czasie ogladalem... zdecydowanie nie polecam... 4/10

Bambim

Bez przesady,tak źle nie było ,porównując do polskich filmów to ten powinien dostać z 5 oskarów .Spokojnie 6-7 można dać

ocenił(a) film na 4
VIOLATOR1974

porownujac do polskich filmow... nie ma co porownywac do polskich filmow... to tak jak porownac dwa samochody: malucha i ferrari... Outcast trzeba porownac do filmow w tym samym gatunku, a nie ogolnie do polskich filmow (komedie, dramaty, sensacje). Idac tym tropem to kazdy film bylby rewelacyjny, bo w kazdym znajdzie sie cos lepszego czy ciekawszego od innego... gratuluje porownania

Bambim

Dlatego dałem ocene 6-7 a nie 10. Kazdy film tego typu jest przewidywalny w swojej formie i nie można po filmie przygodowym oczekiwać arcydzieła bo takie sa rzadko a Ty trochę przegiąłeś z ocena na 4 i tyle ;)

ocenił(a) film na 4
VIOLATOR1974

nic nie przegialem, kazdy ma prawo do swojej oceny, skoro sie z moja ocena nie zgadzasz to twoj problem... Sa filmy przygodowe, ktore zrobione sa w taki sposob, aby forma powalila widza, malo filmow widziales jeszcze

Bambim

Chlopie może więcej niż Ty tylko nie robię z siebie tak jak ty pseudo speca internetowego krytyka filmowego jak ty. Wiec pozwól ze rowniez będę miał swoje zdanie odnośnie tego filmu i twojej oceny.

ocenił(a) film na 4
VIOLATOR1974

nie robie z siebie pseudo... poczytaj historie i zobacz kto do kogo sie przyczepil pierwszy... a zasada panuje tutaj jedna - do filmow mozesz sie przyczepiac ile chcesz, oceniac rowniez jak chcesz, ale do oceny innych nie mozesz sie przyczepiac, to rzecz gustu, kazdemu podoba sie co innego, chodzi o to aby zachowac w ocenach rozsadek i uzasadnic ocene, a nie napisac cos w stylu "... zle nie bylo, 6-7 mozna dac...". A nadrzedna zasada to szacunek do innych

Bambim

Napisałem tylko bez przesady ze film zasługuje na więcej niz 4 a Ty się później do mnie przyczepiłeś nie ja do Ciebie.S mieszny tekst jeszcze,,mało filmów widziałeś. No ale jak widac lubisz sobie hajterowac.Z mojej strony koniec tematu bo nie mam czasu na bzdury.

ocenił(a) film na 4
VIOLATOR1974

lepiej nie pisz, bo kariery tu nie zrobisz

ocenił(a) film na 7
Bambim

"... Gra aktorska jest strasznie sztywna i slaba. Historia - przewidywalna, do bólu schematyczna. Watki plytkie. Praca kamery - wielce chaotyczna... "
Wow to widać kto tu o karierę walczy lol

Gra aktorska jest strasznie sztywna - no tak brakowało jej tu bi or not tu bi...

Historia - przewidywalna - Dla nie walczących o krierę tutej nie bardzo nie wpadłem na to że finał rozegra się w jaskiniach...

Watki plytkie - zapomnieli poszukać 3 dna w piątym mule po trzecim wątkku...

Ja pierdziele dobry film historyczno przygodowy a gość 3 dna szuka...

ocenił(a) film na 4
tehawanka

ahhh.... dzieci...

ocenił(a) film na 7
Bambim

Tak pse pana plofesjonalnego klytyka z kalielom na filmwebie.
Uszanowanko dorosłości...

Bambim

Rozumiem Twoją ocenę filmu - ja dałem mu 6, bo był lekki, przyjemny, czasem jednak nużący. Bardzo lubię Christensena, ale co najwyżej jest niezłym aktorem :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones