PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779258}

Bar

El bar
5,7 6 549
ocen
5,7 10 1 6549
4,1 9
ocen krytyków
Bar
powrót do forum filmu Bar

Ja się dobrze bawiłem bo od początku nie nastawiłem się na dzieło sztuki filmowej jak co poniektórzy komentujący. Ten film to gatunek - komedia i tak trzeba do niego podejść.

Spoiler:

Kobitka wstrzyknęła sobie na końcu antidotum.. Przez połowę filmu miałem wrażenie, że to nie jest działające antidotum tylko jeszcze gorsza trucizna.. Trzeba by wrócić do sceny z czytaniem smsów. Końcowa scena byłaby wtedy tym bardziej ciekawsza - wyszła i szczęśliwie chodzi po ulicach nieświadoma swojej tragedii :)

ocenił(a) film na 6
flowproba

nieświadoma swojej tragedii ?? wat?

ocenił(a) film na 8
flowproba

Nie tylko do sceny smsów ale do samego początku, gdzie cyganka przekleła ją: obyś owrzodziała, oby Ci wypadły zęby...
Facet wojskowy wstrzyknął "antidotum" i zdecydowanie mu si pogorszyło, a SMS pisali że nie ma pewności czy antidotum zadziała. Choroba roznosi się przez dotyk i sądząc po środkach jakie podjął rząd, to wiedza ze to dziadostwo ultra zaraźliwe. A mimo to pani paraduje po całym mieście rozniszac chorobsko wygladajac powiedzmy - nie codziennie i nikt - żaden policjant, żaden strażak itd nie zaczępi jej żeby zapytać co się stało.
Doskonały film na weekend z koronawirusem (przed tv A nie na miescie). ;-D

ocenił(a) film na 6
ss20

Przy wojskowym jestem skłonna trzymać się wersji, że on to rzeczywiście zrobił za późno. Do tego możemy dyskutować o wadze ciała vs dawce leku i wtedy ona ma większe szanse, że to zadziała dobrze. Natomiast na jej miejscu bardziej przerażałaby mnie wizja zakażenia ściekami. Od razu do kąpieli, szpital i antybiotyki profilaktycznie.

ocenił(a) film na 9
ss20

Pani paradowala po miescie ale raptem kilka minut, niewiadomo jak dalej potyczyly sie jej losy. W filmie bardziej moim zdaniem chodzilo o przemianę bohaterow jaka dokonala sie w nich w sytuacji zagrożenia życia. "Bar" przedstawił ja doskonale. Oczywiście ten temat byl juz walkowany w kinie i literaturze wiele, wiele razy, ale jak chodzi o formę tego przesłania to jedna, wielka rewelacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones