PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32024}

Barabasz

Barabba
7,2 1 436
ocen
7,2 10 1 1436
Barabasz
powrót do forum filmu Barabasz

8/10

ocenił(a) film na 8

jest to bardzo dobry film historyczny ze swietna rola A.Quinna ,takie filmy sie przyjemnie oglada.polecam bardzo

ocenił(a) film na 8
acmilan8

Quinn naprawdę dobrze tu zagrał.

ocenił(a) film na 7
Bodzepor

Niestety nie znam go z innych filmów(jeszcze) ale film całkiem przyjemnie sie oglądało. Chociaż nie wiem czy słowo "przyjemne" jest właściwe.

ocenił(a) film na 8
czarna_maggie

A to pewnie młoda jesteś, swego czasu grał Zeusa w serii Herkulesa z Kevinem Sorbo, Polsat wręcz pasjami puszczał te filmy w latach 90ych i wszyscy wtedy to oglądali.:P
A tak swoją drogą, to filmy takie, jak Grek Zorba, La Strada albo Działa Navarony wypadałoby jednak obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Bodzepor

A czy ja mówię, że nie? Do Greka Zorby się przymierzam, bardzo lubię autora książki i jeśli film jest podobny do jego dzieł... O dwóch pozostałych filmach trudno nie usłyszeć, ale jeszcze nie miałam przyjemności. Nadrobię, żeby nie robić obciachu.:)

ocenił(a) film na 9
czarna_maggie

Polecam Ci jeszcze "Dzwonnik z Notre Dame", gdzie A.Quinn grał Quasimodo, "25. godzina" , Viva Zapata (oscar), Pasja życia, Ostatni pociąg z Gunn Hill, Trzewiki rybaka, Stradivarius, Spacer w chmurach i inne. Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Bardzo dziękuję. Kocham powieści Hugo i powoli przymierzam się do ekranizacji. Co do reszty, tytuły także mnie zaciekawiły.

ocenił(a) film na 9
czarna_maggie

Chciałam jeszcze dodać, że oprócz filmu "Viva Zapata" (którego szukam), pozostałe filmy, które Ci wymieniłam, mam na płytach dvd, z lektorem. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
acmilan8

Również 8/10.Bardzo dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones